Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Guercino na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Guercino: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Saint Paul: 1 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 37% celkových zobrazení umelca Guercino. Potom Et in Arcadia Ego a LA VISION DE SAINT JEROME. Spolu 2 100 návštev: 500 na stránke umelca, 1 600 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 600 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojný (Kontrast) získava 43% návštev pri zdanene malom zastúpení 11% katalógu.
Guercino: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Guercino na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Saint Paul
1 300 návštev · 37,1%
-
2
Et in Arcadia Ego, 1622
600 návštev · 17,1%
-
3
LA VISION DE SAINT JEROME
300 návštev · 8,6%
-
4
Hersilie separant Romulus et Tatius
200 návštev · 5,7%
-
5
LA RESURRECTION DE LAZARE
200 návštev · 5,7%
-
6
Svätý František v ekstáze a svätý Benedikt s anjelom hudobníkom
200 návštev · 5,7%
-
7
SAINT PAUL
200 návštev · 5,7%
-
8
Casino Aurora. Ground floor. Guercino
100 návštev · 2,9%
-
9
Self-Portrait before a Painting of Amor Fedele
100 návštev · 2,9%
-
10
Cleopatra and Octavian
100 návštev · 2,9%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Guercino?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
| Okt 2026 | 200 | 400 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Guercino?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Guercino?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Duchovná | 33,3% | 46,7% |
| Kontemplatívny | 13,3% | 40,0% |
| Dramatický | 20,0% | 13,3% |
| Utešujúci | 6,7% | 0,0% |
| Melancholický | 6,7% | 0,0% |
| Tajomný | 6,7% | 0,0% |
| Romantický | 6,7% | 0,0% |
| Napätý | 6,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 57,9% | 88,6% |
| Mäkký tieň | 31,6% | 8,6% |
| Mierny jas | 7,9% | 2,9% |
| Svetlá rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,6% | 37,1% |
| Subtelné tóny farieb | 57,9% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 10,5% | 5,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,5% | 88,6% |
| Vyvážené | 39,5% | 11,4% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,5% | 42,9% |
| Jemný | 21,1% | 17,1% |
| Vyvážený | 21,1% | 2,9% |
| Výrazný | 28,9% | 31,4% |
| Vyhlásenie | 18,4% | 5,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,9% | 5,7% |
| Vyvážená harmónia | 13,2% | 22,9% |
| Silná farebná jednota | 63,2% | 65,7% |
| Jednotná paleta | 7,9% | 5,7% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Guercino v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Et in Arcadia Ego | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| SAINT PAUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Joseph with the Christ C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Entombment of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erminia Finds the Wounded T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St William of Aquitaine Rec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magdalene contemplating the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph and Potiphar's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caritas, Guercino (copy aft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Guercino?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Guercino a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 200 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Guercino: krátke odpovede
Ktoré dielo od Guercino má najvyššiu sledovanosť?
- Saint Paul: 1 300 návštev, čo predstavuje 37% celkového počtu zobrazení umelca Guercino. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Guercino?
- 2 100 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 1 600 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Guercino?
- Áno, Pokojný (Kontrast): 43% návštev z 11% katalógu.