Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Grace Hudson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Grace Hudson: prehľad o návštevníkoch
Bet I Get Him priťahuje najviac pozornosti: 100 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení umelca Grace Hudson na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Captain John (Ab ba ba pomo) a A Kamaaina Grace Hudson si vyhážadali 500 návštev: 100 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 400 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Mäkký tieň (Luminancia): 80% návštev pre 37% umeleckého katalógu umelca.
5 diel umelca Grace Hudson, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 5 najčastejšie otváraných diel umelca Grace Hudson, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Grace Hudson každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Grace Hudson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Grace Hudson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,4% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 37,0% | 80,0% |
| Mierny jas | 33,3% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 18,5% | 0,0% |
| Luminózny | 3,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 7,4% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 44,4% | 40,0% |
| Sýta farba | 3,7% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,3% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 38,5% | 40,0% |
| Neutrálne tóny | 11,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 3,9% | 0,0% |
| Žiarivé a výrazné | 3,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 7,4% | 20,0% |
| Vyvážené | 40,7% | 40,0% |
| Sýte | 51,8% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,5% | 40,0% |
| Jemný | 37,0% | 40,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 20,0% |
| Výrazný | 14,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 14,8% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,7% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 44,4% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 48,1% | 40,0% |
Ktoré diela umelca Grace Hudson lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Powley: Young Man Hoeing Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To-Tole (The Star) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain John (Ab ba ba pomo) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Kamaaina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The First Convert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Help on the Dow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQR9LZ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| We Got Him (No. 463) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dawn of Song | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hawaiian Girl with Seed Lei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Grace Hudson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Grace Hudson denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Grace Hudson
Ktoré diela umelca Grace Hudson priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Bet I Get Him, s 100 návštevami (20% všetkých zobrazení umelca Grace Hudson). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 5 diel.
Koľko ľudí sleduje Grace Hudson na OriginalUniqueArt.com?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Grace Hudson ľudia preferujú?
- Mäkký tieň (Luminancia): 80% návštev oproti 37% v katalógu.