Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giuseppe Zais na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Giuseppe Zais: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Swing: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkových zobrazení umelca Giuseppe Zais. Potom Landscape with Ruins and Archway a Landscape with a Group of Figures. Spolu 1 200 návštev: 200 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jeden vkus vyniká: Elegantný (Atmosféra) získava 57% návštev pri zdanene malom zastúpení 7% katalógu.
Giuseppe Zais: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Giuseppe Zais na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Swing, 1765
400 návštev · 26,7%
-
2
Landscape with Ruins and Archway, 1730
300 návštev · 20,0%
-
3
Landscape with a Group of Figures
200 návštev · 13,3%
-
4
Landscape with Shepherds and Fishermen
200 návštev · 13,3%
-
5
River Landscape with Two Country Women and Four Sheep on a Winding Road, a Fisherman, and Farm Buildings Round an Old Round Tower in the Middle
100 návštev · 6,7%
-
6
Landscape with River and Bridge, 1740
100 návštev · 6,7%
-
7
Pastoral Landscape
100 návštev · 6,7%
-
8
Landscape
100 návštev · 6,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Giuseppe Zais?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Giuseppe Zais?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Giuseppe Zais?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 80,0% | 42,9% |
| Elegantný | 6,7% | 57,1% |
| Dramatické | 6,7% | 0,0% |
| Nostalgický | 6,7% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 80,0% | 42,9% |
| Romantický | 6,7% | 57,1% |
| Pokojná | 6,7% | 0,0% |
| Duchovná | 6,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 38,7% | 73,3% |
| Mierny jas | 45,2% | 26,7% |
| Svetlá rovnováha | 6,5% | 0,0% |
| Luminózny | 3,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,6% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 41,9% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 6,5% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 64,5% | 53,3% |
| Vyvážené | 32,3% | 46,7% |
| Sýte | 3,2% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,5% | 0,0% |
| Výrazný | 19,4% | 6,7% |
| Vyhlásenie | 61,3% | 93,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,9% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 9,7% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 19,4% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 35,5% | 53,3% |
| Jednotná paleta | 22,6% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Giuseppe Zais v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with rive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins and Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE PASTORAL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Ruins with a Great… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Pic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Giuseppe Zais?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Giuseppe Zais a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 200 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Giuseppe Zais: krátke odpovede
Ktoré dielo od Giuseppe Zais má najvyššiu sledovanosť?
- The Swing: 400 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Giuseppe Zais. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Giuseppe Zais?
- 1 200 za posledných dvanástich mesiacov (200 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Giuseppe Zais?
- Áno, Elegantný (Atmosféra): 57% návštev z 7% katalógu.