Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giuseppe Molteni na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Giuseppe Molteni: prehľad o návštevníkoch
Lorenzo Vatalaro Antiques priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení umelca Giuseppe Molteni na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje The Confession a Paolo Toschi Giuseppe Molteni si vyhážadali 400 návštev: 100 na stránke umelca a 300 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Sep 2026 s 400 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 60% návštev pre 29% umeleckého katalógu umelca.
4 diel umelca Giuseppe Molteni, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 4 najčastejšie otváraných diel umelca Giuseppe Molteni, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Giuseppe Molteni každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Giuseppe Molteni?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Giuseppe Molteni?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 100,0% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 57,1% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 42,9% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 85,7% | 100,0% |
| Vyvážené | 14,3% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 40,0% |
| Jemný | 14,3% | 20,0% |
| Vyvážený | 28,6% | 40,0% |
| Výrazný | 14,3% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 28,6% | 60,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 20,0% |
Ktoré diela umelca Giuseppe Molteni lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paolo Toschi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of Giuseppe Candia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Signora di Monza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Zofia Potocka n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Family of Barbiano di B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lorenzo Vatalaro Antiques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Confession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Giuseppe Molteni?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Giuseppe Molteni denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 200 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Giuseppe Molteni
Ktoré diela umelca Giuseppe Molteni priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Lorenzo Vatalaro Antiques, s 200 návštevami (40% všetkých zobrazení umelca Giuseppe Molteni). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 4 diel.
Koľko ľudí sleduje Giuseppe Molteni na OriginalUniqueArt.com?
- 400 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 300 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Giuseppe Molteni ľudia preferujú?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 60% návštev oproti 29% v katalógu.