Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Madonna and Child (after Rahael): 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 43% celkových zobrazení umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato. Potom The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) a The Holy Family with Two Female Figures. Spolu 800 návštev: 100 na stránke umelca, 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 600 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavý (Luminancia) získava 71% návštev pri zdanene malom zastúpení 43% katalógu.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: 5 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 5 najčítanejších diel umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 návštev · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 návštev · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 návštev · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 návštev · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 návštev · 14,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 42,9% | 71,4% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 28,6% |
| Mierny jas | 7,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,4% | 28,6% |
| Subtelné tóny farieb | 42,9% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,1% | 14,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,9% | 28,6% |
| Vyvážené | 50,0% | 57,1% |
| Sýte | 7,1% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 78,6% | 85,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Giovanni Salvi Da Sassoferrato a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: krátke odpovede
Ktoré dielo od Giovanni Salvi Da Sassoferrato má najvyššiu sledovanosť?
- The Madonna and Child (after Rahael): 300 návštev, čo predstavuje 43% celkového počtu zobrazení umelca Giovanni Salvi Da Sassoferrato. Zoznam pokračuje až po 5. miesto.
Koľko návštev získava Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- 800 za posledných dvanástich mesiacov (100 na stránke umelca, 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- Áno, Tmavý (Luminancia): 71% návštev z 43% katalógu.