Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gillot Saint Evre na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gillot Saint Evre: prehľad o návštevníkoch
NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716) priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení umelca Gillot Saint Evre na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje ANDRE DE HONGRIE SE FAIT ASSOCIER A L'ORDRE SAINT JEAN DE JERUSALEM.1218 a MARIAGE DE CHARLES VIII ET D'ANNE DE BRETAGNE.6 DECEMBRE 1491 Gillot Saint Evre si vyhážadali 1 000 návštev: 100 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 600 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážené (Intenzita farieb): 85% návštev pre 44% umeleckého katalógu umelca.
7 diel umelca Gillot Saint Evre, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 7 najčastejšie otváraných diel umelca Gillot Saint Evre, od prvého miesta.
-
1
NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716)
400 návštev · 30,8%
-
2
ANDRE DE HONGRIE SE FAIT ASSOCIER A L'ORDRE SAINT JEAN DE JERUSALEM.1218
200 návštev · 15,4%
-
3
MARIAGE DE CHARLES VIII ET D'ANNE DE BRETAGNE.6 DECEMBRE 1491
200 návštev · 15,4%
-
4
FONDATION DE LA BIBLIOTHEQUE DU ROI A PARIS.1379
200 návštev · 15,4%
-
5
ENTREVUE DE PHILIPPE AUGUSTE AVEC HENRI II A GISORS.21 JANVIER 1188
100 návštev · 7,7%
-
6
CHARLES V, DIT LE SAGE, ROI DE FRANCE (1337 1380)
100 návštev · 7,7%
-
7
PHILIPPE DE VILLIERS DE L'ISLE ADAM, 42E GRAND MAITRE DE L'ORDRE DE MALTE (1464 1534)
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Gillot Saint Evre každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Gillot Saint Evre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Gillot Saint Evre?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 30,8% |
| Mäkký tieň | 5,6% | 15,4% |
| Mierny jas | 44,4% | 53,8% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,2% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 27,8% | 53,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 27,8% | 46,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 0,0% |
| Vyvážené | 44,4% | 84,6% |
| Sýte | 22,2% | 15,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,7% | 0,0% |
| Jemný | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 61,5% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,6% | 15,4% |
| Silná farebná jednota | 61,1% | 53,8% |
| Jednotná paleta | 27,8% | 30,8% |
Ktoré diela umelca Gillot Saint Evre lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANDRE DE HONGRIE SE FAIT AS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| "Public Tributes Rendered i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joan of Arc, before Charles… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joan of Arc in prison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Joseph R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Job et ses amis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Joseph Ramée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE DE VILLIERS DE L'I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FONDATION DE LA BIBLIOTHEQU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| CHARLES V, DIT LE SAGE, ROI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Gillot Saint Evre?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Gillot Saint Evre denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Gillot Saint Evre
Ktoré diela umelca Gillot Saint Evre priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716), s 400 návštevami (31% všetkých zobrazení umelca Gillot Saint Evre). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľko ľudí sleduje Gillot Saint Evre na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Gillot Saint Evre ľudia preferujú?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 85% návštev oproti 44% v katalógu.