Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gillis Mostaert na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gillis Mostaert: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Passion play on the city square in Antwerp: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkových zobrazení umelca Gillis Mostaert. Potom Scéna vojny a ohňa a Village Feast. Spolu 1 800 návštev: 600 na stránke umelca, 1 200 na dielach. Publikum rastie: o 100% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Jeden vkus vyniká: Kontemplatívny (Emocionálny tón) získava 50% návštev pri zdanene malom zastúpení 12% katalógu.
Gillis Mostaert: 7 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 7 najčítanejších diel umelca Gillis Mostaert na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Passion play on the city square in Antwerp
400 návštev · 26,7%
-
2
Scéna vojny a ohňa, 1569
300 návštev · 20,0%
-
3
Village Feast
300 návštev · 20,0%
-
4
Landscape with the Flight into Egypt
200 návštev · 13,3%
-
5
Netherlandish Household
100 návštev · 6,7%
-
6
Village fair
100 návštev · 6,7%
-
7
The Sacrifice at Lystra
100 návštev · 6,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Gillis Mostaert?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 100 | 500 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Gillis Mostaert?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Gillis Mostaert?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatické | 45,8% | 50,0% |
| Pokojný | 12,5% | 33,3% |
| Zemitý | 16,7% | 0,0% |
| Nostalgický | 12,5% | 0,0% |
| Pokojná atmosféra | 4,2% | 16,7% |
| Mystický | 4,2% | 0,0% |
| Prírodný | 4,2% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zúfalý a vážny | 25,0% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 12,5% | 50,0% |
| Duchovná | 16,7% | 0,0% |
| Dramatický | 12,5% | 0,0% |
| Pokojný | 12,5% | 0,0% |
| Energický | 8,3% | 0,0% |
| Melancholický | 4,2% | 0,0% |
| Hravý | 4,2% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 46,7% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 26,7% |
| Mierny jas | 6,7% | 26,7% |
| Svetlá rovnováha | 3,3% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 26,7% |
| Subtelné tóny farieb | 36,7% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 88,9% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 53,3% |
| Vyvážené | 40,0% | 46,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 13,3% | 0,0% |
| Jemný | 26,7% | 20,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 26,7% |
| Výrazný | 23,3% | 26,7% |
| Vyhlásenie | 20,0% | 26,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,7% | 26,7% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 46,7% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 33,3% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Gillis Mostaert v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scéna vojny a ohňa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Moses strikes water from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| village fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cowshed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Sawing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Holy Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| choice of the wide or narro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his daughters guide… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Gillis Mostaert?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Gillis Mostaert a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 300 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 200 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Gillis Mostaert: krátke odpovede
Ktoré dielo od Gillis Mostaert má najvyššiu sledovanosť?
- Passion play on the city square in Antwerp: 400 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Gillis Mostaert. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava Gillis Mostaert?
- 1 800 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 200 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Gillis Mostaert?
- Áno, Kontemplatívny (Emocionálny tón): 50% návštev z 12% katalógu.