Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gilbert Gaul na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gilbert Gaul: čo ukazuje rok návštev
Leaving Home je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 27% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Gilbert Gaul. Nasleduje ich Rainy Day in the Garret a Peace Conference. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 800: celkom 1 100. Pozornosť vzrástla o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 800 návštevami. Uprednostňujú Vyvážený (Kontrast): 55% návštev oproti 23% v katalógu.
9 najsledovanejších diel umelca Gilbert Gaul
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Gilbert Gaul.
-
1
Leaving Home, 1907
300 návštev · 27,3%
-
2
Rainy Day in the Garret, 1878
100 návštev · 9,1%
-
3
Peace Conference
100 návštev · 9,1%
-
4
The Indian Prisoner, 1899
100 návštev · 9,1%
-
5
Take One, 1881
100 návštev · 9,1%
-
6
The Infantryman, 1905
100 návštev · 9,1%
-
7
Indian Meditation
100 návštev · 9,1%
-
8
Smoking in the Calumet
100 návštev · 9,1%
-
9
Indian Encampment, Montana
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Gilbert Gaul?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Gilbert Gaul?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Gilbert Gaul?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,2% | 45,5% |
| Mäkký tieň | 38,5% | 27,3% |
| Mierny jas | 28,2% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 5,1% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 20,5% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 46,2% | 72,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 23,1% | 18,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,2% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 37,9% | 20,0% |
| Neutrálne tóny | 6,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 15,4% | 9,1% |
| Vyvážené | 64,1% | 81,8% |
| Sýte | 20,5% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,1% | 0,0% |
| Jemný | 20,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 23,1% | 54,5% |
| Výrazný | 28,2% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 23,1% | 36,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,8% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 12,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 10,3% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 41,0% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 9,1% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Gilbert Gaul podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Picket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain, by Gilbert Gaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tidings from the Front (The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between the Lines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To the End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Venezuelan Guard at El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Day in the Garret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holding the Line at All Haz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Gilbert Gaul sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Gilbert Gaul a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Gilbert Gaul
Ktoré dielo umelca Gilbert Gaul má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Leaving Home s 300 návštevami, čo predstavuje 27% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 9 diel.
Aké je publikum Gilbert Gaul na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 800 na dielach.
Aké diela Gilbert Gaul zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážený (Kontrast) získavajú 55% návštev pri 23% katalógu.