Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gianni Versace na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Gianni Versace: prehľad o návštevníkoch
Shirt priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení umelca Gianni Versace na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Šaty z vlna a červený kašmír a Šaty Gianni Versace si vyhážadali 3 700 návštev: 3 200 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 31% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Okt 2026 s 1 700 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (49%), telefóny (46%) a tablety (5%). Publikum sa skлоňuje k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 50% návštev pre 13% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Gianni Versace, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Gianni Versace, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
100
Sep 2026
1 300
0
Okt 2026
1 700
0
Ako často sa ogliadajú diela umelca Gianni Versace?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Gianni Versace?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
62,5%
37,5%
Výrazné
12,5%
37,5%
Zázračný luxus
12,5%
25,0%
Dramatické
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
62,5%
37,5%
Energický
12,5%
37,5%
Vášnivý
12,5%
25,0%
Výrazný
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,3%
8,3%
Mäkký tieň
0,0%
0,0%
Mierny jas
8,7%
8,3%
Svetlá rovnováha
17,4%
25,0%
Luminózny
69,6%
58,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
87,0%
50,0%
Subtelné tóny farieb
13,0%
50,0%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Pastelové tóny
63,6%
36,4%
Neutrálne tóny
31,8%
54,5%
Zemité tóny
4,5%
9,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
95,7%
75,0%
Vyvážené
4,3%
25,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
13,0%
8,3%
Jemný
21,7%
8,3%
Vyvážený
13,0%
33,3%
Výrazný
13,0%
16,7%
Vyhlásenie
39,1%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
17,4%
33,3%
jemne prepojená paleta
13,0%
16,7%
Vyvážená harmónia
17,4%
16,7%
Silná farebná jednota
21,7%
16,7%
Jednotná paleta
30,4%
16,7%
Ktoré diela umelca Gianni Versace lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Printed white silk dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šaty z vlna a červený kašmír
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Shirt
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
White pleated silk dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Večerná róba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black cocktail dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Suit - Kostým
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šaty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Day Suit with Bikini\n\nFro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Gianni Versace?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
1 800
48,6%
telefóny
1 700
45,9%
tablety
200
5,4%
V akých jazykoch sleduje Gianni Versace?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
400
21,1%
španielsky
400
21,1%
taliansky
300
15,8%
rusky
300
15,8%
česky
200
10,5%
arabský
100
5,3%
anglicky
100
5,3%
francúzsky
100
5,3%
Koľko ľudí sleduje Gianni Versace denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
300
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
300
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
400
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
200
ut 3 Nov
100
st 4 Nov
300
št 5 Nov
100
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
300
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
300
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
300
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
400
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
400
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
400
št 26 Nov (predpoveď)
100
pi 27 Nov (predpoveď)
300
Otázky o Gianni Versace
Ktoré diela umelca Gianni Versace priamattavajú najväčšiu pozornosť?
Shirt, s 300 návštevami (25% všetkých zobrazení umelca Gianni Versace). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Gianni Versace na OriginalUniqueArt.com?
3 700 návštev za dvanásť mesiacov: 3 200 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Gianni Versace?
Ľudia sledujú Gianni Versace na pou počítače (49%), telefóny (46%) a tablety (5%); pou počítače predstavujú 49% návštev.
Aké diela od Gianni Versace ľudia preferujú?
Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 50% návštev oproti 13% v katalógu.