Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gian Luca Rossi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gian Luca Rossi: prehľad o návštevníkoch
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Gian Luca Rossi na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria a Museo del Salame: sala della norcineria Gian Luca Rossi si vyhážadali 1 300 návštev: 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 000 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Kontemplatívny (Emocionálny tón): 50% návštev pre 17% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Gian Luca Rossi, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Gian Luca Rossi, od prvého miesta.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 návštev · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 návštev · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 návštev · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 návštev · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 návštev · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 návštev · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 návštev · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 návštev · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 návštev · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Gian Luca Rossi každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Gian Luca Rossi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Gian Luca Rossi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 50,0% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 16,7% | 50,0% |
| Pokojná | 16,7% | 0,0% |
| Pokojný | 16,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 33,3% | 53,8% |
| Mäkký tieň | 48,7% | 30,8% |
| Mierny jas | 17,9% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 38,5% |
| Subtelné tóny farieb | 25,6% | 30,8% |
| Vyvážene jemná | 38,5% | 30,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,2% | 61,5% |
| Vyvážené | 51,3% | 38,5% |
| Sýte | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,6% | 0,0% |
| Jemný | 20,5% | 46,2% |
| Vyvážený | 10,3% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,8% | 23,1% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 10,3% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 28,2% | 7,7% |
| Jednotná paleta | 41,0% | 53,8% |
Ktoré diela umelca Gian Luca Rossi lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Gian Luca Rossi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Gian Luca Rossi denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Gian Luca Rossi
Ktoré diela umelca Gian Luca Rossi priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, s 200 návštevami (15% všetkých zobrazení umelca Gian Luca Rossi). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Gian Luca Rossi na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Gian Luca Rossi ľudia preferujú?
- Kontemplatívny (Emocionálny tón): 50% návštev oproti 17% v katalógu.