Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Stubbs na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
George Stubbs: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je A Bay Hunter With Two Spaniels - Výsledok vyhledávání: 4 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% celkových zobrazení umelca George Stubbs. Potom Molly Long-legs with her Jockey a A bay hunter galloping in a mountainous landscape. Spolu 22 200 návštev: 4 300 na stránke umelca, 17 900 na dielach. Publikum rastie: o 96% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 11 800 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (73%), telefóny (25%) a tablety (2%). Jeden vkus vyniká: Pokojný (Atmosféra) získava 35% návštev pri zdanene malom zastúpení 6% katalógu.
George Stubbs: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca George Stubbs na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca George Stubbs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 400
10 400
Aug 2026
400
1 400
Sep 2026
900
1 800
Okt 2026
1 400
3 900
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca George Stubbs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca George Stubbs?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
5,9%
34,6%
Romantický
29,4%
26,3%
Dramatické
11,8%
14,7%
Klasika
47,1%
7,7%
Elegantný
5,9%
6,4%
Pokojná atmosféra
0,0%
5,1%
Nostalgický
0,0%
3,9%
Výrazné
0,0%
0,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
23,5%
44,2%
Nostalgický
5,9%
13,5%
Výrazný
5,9%
9,0%
Pokojná
17,6%
7,0%
Melancholický
17,6%
6,4%
Kontemplatívny
11,8%
6,4%
Dramatický
5,9%
4,5%
Zúfalý a vážny
5,9%
3,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
20,0%
16,9%
Mäkký tieň
22,0%
24,9%
Mierny jas
38,0%
46,0%
Svetlá rovnováha
16,0%
8,5%
Luminózny
4,0%
3,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
37,6%
Subtelné tóny farieb
36,0%
26,3%
Vyvážene jemná
16,0%
33,3%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
2,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
58,5%
70,4%
Neutrálne tóny
34,2%
19,0%
Tmavé tóny
2,4%
6,7%
Monochromatické
2,4%
2,2%
Pastelové tóny
2,4%
1,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
54,0%
40,4%
Vyvážené
42,0%
56,8%
Sýte
4,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,0%
13,2%
Jemný
10,0%
3,8%
Vyvážený
8,0%
10,8%
Výrazný
10,0%
13,2%
Vyhlásenie
66,0%
59,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
12,2%
jemne prepojená paleta
8,0%
6,1%
Vyvážená harmónia
10,0%
4,2%
Silná farebná jednota
50,0%
61,0%
Jednotná paleta
24,0%
16,4%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca George Stubbs v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lyžovník Útočiacich Levov
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
A Bay Hunter With Two Spani…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1 000
1 100
Husonov lov
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
100
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Baronet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si George Stubbs pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
16 300
73,4%
telefóny
5 500
24,8%
tablety
400
1,8%
Aké jazyky používa publikum umelca George Stubbs?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
holandsky
400
36,4%
portugalsky
300
27,3%
bulharsky
100
9,1%
francúzsky
100
9,1%
maďarsky
100
9,1%
srbsky
100
9,1%
Ako vyzerajú denné návštevy u George Stubbs a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
200
st 14 Okt
0
št 15 Okt
500
pi 16 Okt
300
so 17 Okt
600
ne 18 Okt
1 500
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
200
st 21 Okt
0
št 22 Okt
200
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
200
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
200
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
George Stubbs: krátke odpovede
Ktoré dielo od George Stubbs má najvyššiu sledovanosť?
A Bay Hunter With Two Spaniels - Výsledok vyhledávání: 4 400 návštev, čo predstavuje 21% celkového počtu zobrazení umelca George Stubbs. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava George Stubbs?
22 200 za posledných dvanástich mesiacov (4 300 na stránke umelca, 17 900 na dielach).
Sledujú ľudia George Stubbs na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (73%), telefóny (25%) a tablety (2%); pou počítače dominuje s podielom 73%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od George Stubbs?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 35% návštev z 6% katalógu.