Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Inness na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
George Inness: prehľad o návštevníkoch
The Valley of the Shadow of Death priťahuje najviac pozornosti: 800 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení umelca George Inness na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Evening Glow a Castel Gandolfo George Inness si vyhážadali 11 400 návštev: 2 000 na stránke umelca a 9 400 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 67% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 9 300 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (85%) a telefóny (15%). Publikum sa skлоňuje k Dramatické (Atmosféra): 29% návštev pre 0% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca George Inness, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca George Inness, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
1 100
8 200
Aug 2026
200
400
Sep 2026
500
500
Ako často sa ogliadajú diela umelca George Inness?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca George Inness?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
100,0%
64,7%
Dramatické
0,0%
29,4%
Pokojná atmosféra
0,0%
5,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
66,7%
67,7%
Duchovná
0,0%
23,5%
Dramatický
0,0%
5,9%
Pokojná
0,0%
2,9%
Melancholický
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
28,0%
31,5%
Mäkký tieň
38,0%
34,3%
Mierny jas
28,0%
26,9%
Svetlá rovnováha
2,0%
7,4%
Luminózny
4,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
4,0%
9,3%
Subtelné tóny farieb
38,0%
25,0%
Vyvážene jemná
32,0%
37,0%
Výrazná prítomnosť farieb
26,0%
28,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
54,8%
57,6%
Tmavé tóny
30,9%
33,7%
Neutrálne tóny
9,5%
8,7%
Monochromatické
2,4%
0,0%
Pastelové tóny
2,4%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
16,0%
20,4%
Vyvážené
70,0%
58,3%
Sýte
14,0%
21,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
5,6%
Jemný
8,0%
12,0%
Vyvážený
12,0%
24,1%
Výrazný
16,0%
13,9%
Vyhlásenie
48,0%
44,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
13,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
4,6%
Vyvážená harmónia
6,0%
3,7%
Silná farebná jednota
56,0%
45,4%
Jednotná paleta
26,0%
33,3%
Ktoré diela umelca George Inness lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jarné kvety
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie George Inness?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 700
85,1%
telefóny
1 700
14,9%
V akých jazykoch sleduje George Inness?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
400
66,7%
španielsky
100
16,7%
francúzsky
100
16,7%
Koľko ľudí sleduje George Inness denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
300
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
300
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Otázky o George Inness
Ktoré diela umelca George Inness priamattavajú najväčšiu pozornosť?
The Valley of the Shadow of Death, s 800 návštevami (7% všetkých zobrazení umelca George Inness). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje George Inness na OriginalUniqueArt.com?
11 400 návštev za dvanásť mesiacov: 2 000 na stránke umelca a 9 400 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú George Inness?
Ľudia sledujú George Inness na pou počítače (85%) a telefóny (15%); pou počítače predstavujú 85% návštev.
Aké diela od George Inness ľudia preferujú?
Dramatické (Atmosféra): 29% návštev oproti 0% v katalógu.