Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Henry Durrie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Henry Durrie: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Cider Making in the Country: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% celkových zobrazení umelca George Henry Durrie. Potom Farmyard, Winter a Seven Miles to Salem. Spolu 2 900 návštev: 900 na stránke umelca, 2 000 na dielach. Publikum rastie: o 150% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Jeden vkus vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 35% návštev pri zdanene malom zastúpení 18% katalógu.
George Henry Durrie: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca George Henry Durrie na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Cider Making in the Country, 1863
300 návštev · 13,0%
-
2
Farmyard, Winter, 1862
200 návštev · 8,7%
-
3
Seven Miles to Salem, 1863
200 návštev · 8,7%
-
4
A Sleigh Ride in the Snow, 1860
200 návštev · 8,7%
-
5
Hunter in the Wood, 1860
100 návštev · 4,3%
-
6
Ithiel Town's Bridge Near East Rock, 1847
100 návštev · 4,3%
-
7
Summer Landscape Near New Haven, View from East Haven, 1849
100 návštev · 4,3%
-
8
Winter in the Country, 1857
100 návštev · 4,3%
-
9
East Rock, New Haven, 1857
100 návštev · 4,3%
-
10
Judges Cave, West Rock, New Haven, 1856
100 návštev · 4,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca George Henry Durrie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 300 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca George Henry Durrie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca George Henry Durrie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 38,0% | 47,8% |
| Svetlá rovnováha | 48,0% | 52,2% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 47,8% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 39,1% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 8,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 4,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 26,1% |
| Vyvážené | 66,0% | 69,6% |
| Sýte | 6,0% | 4,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 4,3% |
| Výrazný | 24,0% | 13,0% |
| Vyhlásenie | 68,0% | 82,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 34,8% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 21,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 4,3% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 30,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 8,7% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca George Henry Durrie v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seven Miles to Salem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Mrs. David R. Van Derveer (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David R. Van Derveer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth O'Kane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| East Rock, New Haven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cider Making in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sarah Murcelus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca George Henry Durrie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u George Henry Durrie a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
George Henry Durrie: krátke odpovede
Ktoré dielo od George Henry Durrie má najvyššiu sledovanosť?
- Cider Making in the Country: 300 návštev, čo predstavuje 13% celkového počtu zobrazení umelca George Henry Durrie. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava George Henry Durrie?
- 2 900 za posledných dvanástich mesiacov (900 na stránke umelca, 2 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od George Henry Durrie?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 35% návštev z 18% katalógu.