Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Graham na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Graham: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% celkových zobrazení umelca George Graham. Potom The Creation of Fishes a The Creation of Heaven and Earth. Spolu 3 700 návštev: 900 na stránke umelca, 2 800 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 900 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (73%) a telefóny (27%). Jeden vkus vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 39% návštev pri zdanene malom zastúpení 11% katalógu.
George Graham: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca George Graham na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, 1943
600 návštev · 19,4%
-
2
The Creation of Fishes, 1937
400 návštev · 12,9%
-
3
The Creation of Heaven and Earth, 1938
200 návštev · 6,5%
-
4
And God Rested from His Labours, 1939
200 návštev · 6,5%
-
5
The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes, 1938
200 návštev · 6,5%
-
6
Evening, 1938
200 návštev · 6,5%
-
7
The Evening of Creation, 1939
200 návštev · 6,5%
-
8
Winter, Winchelsea, 1933
200 návštev · 6,5%
-
9
The Creation, 1938
200 návštev · 6,5%
-
10
The Great Beast, 1940
100 návštev · 3,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca George Graham?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 800 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca George Graham?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca George Graham?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,3% | 6,5% |
| Mäkký tieň | 13,9% | 9,7% |
| Mierny jas | 36,1% | 51,6% |
| Svetlá rovnováha | 38,9% | 32,3% |
| Luminózny | 2,8% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,7% | 12,9% |
| Subtelné tóny farieb | 19,4% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 11,1% | 38,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 41,7% | 41,9% |
| Sýta farba | 11,1% | 6,5% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 41,9% | 47,4% |
| Neutrálne tóny | 32,3% | 21,1% |
| Zemité tóny | 22,6% | 31,6% |
| Prírodné témy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážené | 30,6% | 16,1% |
| Sýte | 61,1% | 83,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 61,1% | 64,5% |
| Jemný | 19,4% | 12,9% |
| Vyvážený | 8,3% | 3,2% |
| Výrazný | 5,6% | 19,4% |
| Vyhlásenie | 5,6% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,6% | 6,5% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 44,4% | 51,6% |
| Jednotná paleta | 38,9% | 41,9% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca George Graham v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Earth, Sun, Moon and Star,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 200 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wensley Village, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Winter River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Creation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Heavens Rejoice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Empowering of the Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Creation of Fishes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Spheres and Atoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si George Graham pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 700 | 73,0% |
| telefóny | 1 000 | 27,0% |
Aké jazyky používa publikum umelca George Graham?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 83,3% |
| francúzsky | 100 | 16,7% |
Ako vyzerajú denné návštevy u George Graham a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 200 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 200 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
George Graham: krátke odpovede
Ktoré dielo od George Graham má najvyššiu sledovanosť?
- Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 návštev, čo predstavuje 19% celkového počtu zobrazení umelca George Graham. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava George Graham?
- 3 700 za posledných dvanástich mesiacov (900 na stránke umelca, 2 800 na dielach).
Sledujú ľudia George Graham na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (73%) a telefóny (27%); pou počítače dominuje s podielom 73%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od George Graham?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 39% návštev z 11% katalógu.