Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georg Hainz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Georg Hainz: čo ukazuje rok návštev
Cabinet of Curiosities je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 40% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Georg Hainz. Nasleduje ich Still life with ivory goblet and oysters a Still Life with Nautilus Cup and Fruit. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 400: celkom 700. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 400 návštevami. Uprednostňujú Výrazný (Kontrast): 40% návštev oproti 15% v katalógu.
4 najsledovanejších diel umelca Georg Hainz
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Georg Hainz.
Kedy ľudia navštevujú stránku Georg Hainz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Georg Hainz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Georg Hainz?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Kontemplatívny | 52,6% | 66,7% |
| Dramatický | 21,1% | 33,3% |
| Zúfalý a vážny | 21,1% | 0,0% |
| Tajomný | 5,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 92,3% | 80,0% |
| Mäkký tieň | 3,9% | 20,0% |
| Mierny jas | 3,9% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 57,7% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,5% | 60,0% |
| Vyvážene jemná | 3,9% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 80,8% | 80,0% |
| Vyvážené | 19,2% | 20,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,5% | 0,0% |
| Jemný | 26,9% | 20,0% |
| Vyvážený | 26,9% | 0,0% |
| Výrazný | 15,4% | 40,0% |
| Vyhlásenie | 19,2% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,5% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 19,2% | 20,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Georg Hainz podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Collector's Cabinet of Curi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Collector's Cabinet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Michael Lolien… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A collector's cabinet with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with nautilus cu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower still life in a marb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cabinets of Curiosities | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Glass of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Ivory Chali… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with a nautilus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Georg Hainz sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| česky | 100 | 33,3% |
| dánsky | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Georg Hainz a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 200 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Georg Hainz
Ktoré dielo umelca Georg Hainz má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Cabinet of Curiosities s 200 návštevami, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum Georg Hainz na OriginalUniqueArt.com?
- 700 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 400 na dielach.
Aké diela Georg Hainz zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 40% návštev pri 15% katalógu.