Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frans Snyders na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Frans Snyders: čo ukazuje rok návštev
Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit je najsledovanejším dielom: 600 návštev za rok, čo predstavuje 9% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Frans Snyders. Nasleduje ich Still-Life with Fowl and Game a Fish Shop. Stránka umelca mala 2 000 návštev a jeho diela 5 500: celkom 7 500. Pozornosť vzrástla o 7% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 4 100 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (81%), telefóny (15%) a tablety (4%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 38% návštev oproti 20% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Frans Snyders
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Frans Snyders.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
900
3 200
Aug 2026
100
100
Sep 2026
300
1 200
Okt 2026
700
900
Kedy sú vystavené diela umelca Frans Snyders?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Frans Snyders?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
79,0%
49,1%
Elegantný
5,3%
15,2%
Výrazné
7,9%
8,5%
Zemitý
2,6%
11,9%
Zázračný luxus
0,0%
8,5%
Pokojná atmosféra
2,6%
1,7%
Pokojný
0,0%
3,4%
Hravý
0,0%
1,7%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
52,6%
11,9%
Energický
15,8%
18,6%
Kontemplatívny
5,3%
18,6%
Melancholický
2,6%
13,6%
Napätý
7,9%
10,2%
Nostalgický
5,3%
6,8%
Pokojná
2,6%
6,8%
Pokojný
0,0%
6,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
44,0%
48,5%
Mäkký tieň
44,0%
43,9%
Mierny jas
8,0%
6,1%
Svetlá rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózny
2,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
30,0%
28,8%
Subtelné tóny farieb
46,0%
30,3%
Vyvážene jemná
20,0%
37,9%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
3,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
88,1%
93,3%
Neutrálne tóny
7,1%
3,3%
Tmavé tóny
4,8%
3,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
56,0%
42,4%
Vyvážené
40,0%
56,1%
Sýte
4,0%
1,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
1,5%
Jemný
22,0%
16,7%
Vyvážený
16,0%
18,2%
Výrazný
28,0%
28,8%
Vyhlásenie
26,0%
34,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
3,0%
jemne prepojená paleta
12,0%
13,6%
Vyvážená harmónia
10,0%
15,2%
Silná farebná jednota
52,0%
60,6%
Jednotná paleta
22,0%
7,6%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Frans Snyders podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Hrozno v koši a ruže vo váze
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
100
Still-Life with Dead Game,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fruit Basket
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
0
Game Stall
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Still life with small game…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit and Vegetable Stall
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Still Life with Terms and a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Three Greyhounds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hunting Spoils
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mischievous Monkeys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Frans Snyders?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
6 100
81,3%
telefóny
1 100
14,7%
tablety
300
4,0%
V akých jazykoch je Frans Snyders sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
300
33,3%
anglicky
200
22,2%
japonsky
200
22,2%
rusky
100
11,1%
Chinese
100
11,1%
Koľko návštev za deň má Frans Snyders a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
100
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
100
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
600
st 4 Nov
100
št 5 Nov
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
200
ne 8 Nov (predpoveď)
100
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
500
st 11 Nov (predpoveď)
100
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
300
ne 15 Nov (predpoveď)
100
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
600
st 18 Nov (predpoveď)
200
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
300
ne 22 Nov (predpoveď)
100
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
700
st 25 Nov (predpoveď)
200
št 26 Nov (predpoveď)
100
Čo sa ľudia pýtajú o Frans Snyders
Ktoré dielo umelca Frans Snyders má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit s 600 návštevami, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Frans Snyders na OriginalUniqueArt.com?
7 500 návštev za dvanásť mesiacov: 2 000 na stránke umelca, 5 500 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Frans Snyders?
Publikum pochádza z pou počítače (81%), telefóny (15%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 81% návštev.
Aké diela Frans Snyders zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 38% návštev pri 20% katalógu.