Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Francisco Goya na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Francisco Goya: čo ukazuje rok návštev
3. máj 1808: Poprava obhajcov Madridu je najsledovanejším dielom: 60 400 návštev za rok, čo predstavuje 12% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Francisco Goya. Nasleduje ich Saturn požierajúci svojho syna a Los Fusilamientos del Tres de Mayo. Stránka umelca mala 39 900 návštev a jeho diela 442 100: celkom 482 000. Pozornosť vzrástla o 83% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 216 100 návštevami. Návštevníci čítajú v anglicky (21%), španielsky (18%) a rusky (8%). Zástupcovia pochádzajú z Španielsko (12%), Spojené štáty americké (7%) a Taliansko (6%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (65%), telefóny (31%) a tablety (4%). Uprednostňujú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 26% návštev oproti 4% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Francisco Goya
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Francisco Goya.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
12 000
Júl 2026
4 400
211 700
Aug 2026
2 200
44 000
Sep 2026
10 900
62 500
Okt 2026
22 200
111 900
Kedy sú vystavené diela umelca Francisco Goya?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Francisco Goya?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
67,7%
63,4%
Romantický
20,6%
24,9%
Mystický
0,0%
5,4%
Elegantný
5,9%
2,5%
Nostalgický
2,9%
1,7%
Klasika
0,0%
1,5%
Pokojná atmosféra
2,9%
0,2%
Hravý
0,0%
0,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
38,2%
38,1%
Zúfalý a vážny
26,5%
30,9%
Dramatický
14,7%
12,8%
Napätý
5,9%
6,9%
Tajomný
8,8%
4,3%
Kontemplatívny
5,9%
2,7%
Romantický
0,0%
1,1%
Radostný
0,0%
0,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
36,0%
54,9%
Mäkký tieň
10,0%
18,8%
Mierny jas
18,0%
12,7%
Svetlá rovnováha
22,0%
8,6%
Luminózny
14,0%
4,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
56,0%
45,7%
Subtelné tóny farieb
12,0%
30,4%
Vyvážene jemná
26,0%
18,2%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
5,3%
Sýta farba
0,0%
0,4%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
52,4%
73,4%
Neutrálne tóny
35,7%
18,3%
Tmavé tóny
2,4%
5,6%
Pastelové tóny
4,8%
2,0%
Monochromatické
4,8%
0,3%
Metalické tóny
0,0%
0,2%
Západ slnka
0,0%
0,1%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
48,9%
Vyvážené
40,0%
42,4%
Sýte
10,0%
8,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
6,6%
Jemný
18,0%
17,1%
Vyvážený
10,0%
24,1%
Výrazný
16,0%
11,3%
Vyhlásenie
42,0%
40,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
26,1%
jemne prepojená paleta
4,0%
8,9%
Vyvážená harmónia
18,0%
5,7%
Silná farebná jednota
38,0%
36,3%
Jednotná paleta
36,0%
22,9%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Francisco Goya podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Saturn požierajúci svojho s…
0
0
0
0
0
0
0
100
6 400
5 500
8 700
16 200
3. máj 1808 (Poprava obhajc…
0
0
0
0
0
0
0
200
1 800
1 000
1 500
3 800
Náhradná Maja
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
300
500
1 300
Španielsky kráľ Štefan IV a…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
800
Dva máje 1808 pri Puerta de…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
900
100
Pes
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
600
100
Oblečená Maja
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Čarodejnícka sabat
0
0
0
0
0
0
0
200
2 400
2 600
2 500
3 900
Witches' Sabbath 1
0
0
0
0
0
0
0
100
500
100
100
300
Kolos
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
1 100
1 800
1 800
Aký je podiel zariadení v rámci publika Francisco Goya?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
315 200
65,4%
telefóny
148 500
30,8%
tablety
18 300
3,8%
V akých jazykoch je Francisco Goya sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
5 300
20,7%
španielsky
4 700
18,4%
rusky
2 100
8,2%
taliansky
1 600
6,2%
švédsky
1 600
6,2%
francúzsky
1 300
5,1%
kórejsky
1 200
4,7%
dánsky
900
3,5%
poľsky
800
3,1%
nemecky
700
2,7%
Koľko návštev za deň má Francisco Goya a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
5 400
pi 16 Okt
4 100
so 17 Okt
4 600
ne 18 Okt
5 600
po 19 Okt
13 000
ut 20 Okt
12 900
st 21 Okt
10 500
št 22 Okt
10 500
pi 23 Okt
4 800
so 24 Okt
4 900
ne 25 Okt
5 800
po 26 Okt
14 500
ut 27 Okt
13 400
st 28 Okt
7 900
št 29 Okt
8 100
pi 30 Okt
5 800
so 31 Okt
6 400
ne 1 Nov
11 000
po 2 Nov
11 300
ut 3 Nov
11 400
st 4 Nov
10 900
št 5 Nov (predpoveď)
9 000
pi 6 Nov (predpoveď)
5 500
so 7 Nov (predpoveď)
6 000
ne 8 Nov (predpoveď)
8 400
po 9 Nov (predpoveď)
14 600
ut 10 Nov (predpoveď)
14 200
st 11 Nov (predpoveď)
11 000
št 12 Nov (predpoveď)
9 400
pi 13 Nov (predpoveď)
5 800
so 14 Nov (predpoveď)
6 200
ne 15 Nov (predpoveď)
8 800
po 16 Nov (predpoveď)
15 200
ut 17 Nov (predpoveď)
14 800
st 18 Nov (predpoveď)
11 500
št 19 Nov (predpoveď)
9 800
pi 20 Nov (predpoveď)
6 000
so 21 Nov (predpoveď)
6 500
ne 22 Nov (predpoveď)
9 100
po 23 Nov (predpoveď)
15 800
ut 24 Nov (predpoveď)
15 400
st 25 Nov (predpoveď)
11 900
Čo sa ľudia pýtajú o Francisco Goya
Ktoré dielo umelca Francisco Goya má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je 3. máj 1808: Poprava obhajcov Madridu s 60 400 návštevami, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Francisco Goya na OriginalUniqueArt.com?
482 000 návštev za dvanásť mesiacov: 39 900 na stránke umelca, 442 100 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Francisco Goya?
Publikum pochádza z pou počítače (65%), telefóny (31%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 65% návštev.
Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Francisco Goya?
anglicky (21%), španielsky (18%) a rusky (8%); anglicky predstavuje 21%.
Aké diela Francisco Goya zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získavajú 26% návštev pri 4% katalógu.