Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Francisco Domingo Y Marqués na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Francisco Domingo Y Marqués: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je El Beato Juan de Ribera en: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% celkových zobrazení umelca Francisco Domingo Y Marqués. Potom Retrato de Abuelo a Napoleon at Austerlitz. Spolu 1 900 návštev: 500 na stránke umelca, 1 400 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 700 návštevami. Jeden vkus vyniká: Dramatický (Emocionálny tón) získava 100% návštev pri zdanene malom zastúpení 33% katalógu.
Francisco Domingo Y Marqués: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Francisco Domingo Y Marqués na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
El Beato Juan de Ribera en
300 návštev · 15,8%
-
2
Retrato de Abuelo
300 návštev · 15,8%
-
3
Napoleon at Austerlitz
300 návštev · 15,8%
-
4
Point 4 heads in a letter to his brother Agustin
100 návštev · 5,3%
-
5
Inside the room
100 návštev · 5,3%
-
6
Duelo
100 návštev · 5,3%
-
7
Gaito Jugando
100 návštev · 5,3%
-
8
Penitente
100 návštev · 5,3%
-
9
El saltimbanqui
100 návštev · 5,3%
-
10
Cazadores
100 návštev · 5,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Francisco Domingo Y Marqués?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Francisco Domingo Y Marqués?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Francisco Domingo Y Marqués?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 100,0% |
| Kontemplatívny | 33,3% | 0,0% |
| Zúfalý a vážny | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 56,0% | 57,9% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 10,5% |
| Mierny jas | 12,0% | 5,3% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 21,1% |
| Luminózny | 2,0% | 5,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 10,5% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 63,2% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 26,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,5% | 73,7% |
| Neutrálne tóny | 12,5% | 26,3% |
| Tmavé tóny | 2,5% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 42,1% |
| Vyvážené | 34,0% | 47,4% |
| Sýte | 6,0% | 10,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,0% | 31,6% |
| Jemný | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 31,6% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 36,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 5,3% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 15,8% |
| Silná farebná jednota | 52,0% | 68,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 10,5% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Francisco Domingo Y Marqués v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Song | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon at Austerlitz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sketch of Hunting Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monja Rezando | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By a Mosque Doorway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de Anciano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Francisco Domingo Y Marqués?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Francisco Domingo Y Marqués a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Francisco Domingo Y Marqués: krátke odpovede
Ktoré dielo od Francisco Domingo Y Marqués má najvyššiu sledovanosť?
- El Beato Juan de Ribera en: 300 návštev, čo predstavuje 16% celkového počtu zobrazení umelca Francisco Domingo Y Marqués. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Francisco Domingo Y Marqués?
- 1 900 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 1 400 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Francisco Domingo Y Marqués?
- Áno, Dramatický (Emocionálny tón): 100% návštev z 33% katalógu.