Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Francisco De Arruda na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Francisco De Arruda: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Bulwark (interior): 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% celkových zobrazení umelca Francisco De Arruda. Potom Stairs leading to the basement/storage room a Belém Tower - northern wall. Spolu 1 500 návštev: 500 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 400 návštevami. Jeden vkus vyniká: Zúfalý a vážny (Emocionálny tón) získava 50% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Francisco De Arruda: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Francisco De Arruda na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Bulwark (interior), 1500
200 návštev · 18,2%
-
2
Stairs leading to the basement/storage room, 1500
100 návštev · 9,1%
-
3
Belém Tower - northern wall, 1500
100 návštev · 9,1%
-
4
Detail of vault - Portuguese coat of arms, 1500
100 návštev · 9,1%
-
5
Upper room (chapel), Order of Christ detail from the Vault, 1500
100 návštev · 9,1%
-
6
Belém Tower - detail of vault, 1500
100 návštev · 9,1%
-
7
Belém Tower - aerial view, 1500
100 návštev · 9,1%
-
8
Belém Tower - detail from drawbridge, 1500
100 návštev · 9,1%
-
9
Belém Tower - east facing wall
100 návštev · 9,1%
-
10
Bulwark (interior), 1500
100 návštev · 9,1%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Francisco De Arruda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Francisco De Arruda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Francisco De Arruda?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Výrazný | 40,0% | 50,0% |
| Zúfalý a vážny | 20,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 20,0% | 0,0% |
| Kontemplatívny | 20,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,5% | 9,1% |
| Mäkký tieň | 37,0% | 45,5% |
| Mierny jas | 40,7% | 36,4% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 66,7% | 54,5% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 11,1% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 66,7% | 54,5% |
| Vyvážené | 33,3% | 45,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,4% | 9,1% |
| Jemný | 29,6% | 36,4% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 18,5% | 36,4% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 18,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,8% | 18,2% |
| jemne prepojená paleta | 14,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 14,8% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 37,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 18,5% | 36,4% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Francisco De Arruda v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belém Tower - northern wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - eastern and w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - aerial view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pplatform of upper terrace/… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stairs leading to the basem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bulwark (interior) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Francisco De Arruda?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Francisco De Arruda a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Francisco De Arruda: krátke odpovede
Ktoré dielo od Francisco De Arruda má najvyššiu sledovanosť?
- Bulwark (interior): 200 návštev, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení umelca Francisco De Arruda. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Francisco De Arruda?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Francisco De Arruda?
- Áno, Zúfalý a vážny (Emocionálny tón): 50% návštev z 20% katalógu.