Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Federico Andreotti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Federico Andreotti: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The introduction: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% celkových zobrazení umelca Federico Andreotti. Potom The Pink Rose a The Music Lesson ( 2 ). Spolu 1 200 návštev: 500 na stránke umelca, 700 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jeden vkus vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 78% návštev pri zdanene malom zastúpení 32% katalógu.
Federico Andreotti: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Federico Andreotti na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The introduction
200 návštev · 22,2%
-
2
The Pink Rose
100 návštev · 11,1%
-
3
The Music Lesson ( 2 )
100 návštev · 11,1%
-
4
Federigo the serenade
100 návštev · 11,1%
-
5
The Introduction
100 návštev · 11,1%
-
6
Flirtation In The Wine Cellar
100 návštev · 11,1%
-
7
Betrothed
100 návštev · 11,1%
-
8
An English Beauty
100 návštev · 11,1%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Federico Andreotti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Federico Andreotti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Federico Andreotti?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,7% | 22,2% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 66,7% |
| Mierny jas | 20,6% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 11,8% | 0,0% |
| Luminózny | 2,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 23,5% | 11,1% |
| Subtelné tóny farieb | 32,4% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 32,4% | 77,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 18,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 0,0% |
| Monochromatické | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,5% | 11,1% |
| Vyvážené | 58,8% | 88,9% |
| Sýte | 14,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 5,9% | 0,0% |
| Výrazný | 14,7% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 67,7% | 77,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,6% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 14,7% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 44,4% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Federico Andreotti v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profile Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation In The Wine Cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a singing lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Gartenlaube | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ländliche Idylle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The love letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Federico Andreotti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Federico Andreotti a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Federico Andreotti: krátke odpovede
Ktoré dielo od Federico Andreotti má najvyššiu sledovanosť?
- The introduction: 200 návštev, čo predstavuje 22% celkového počtu zobrazení umelca Federico Andreotti. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Federico Andreotti?
- 1 200 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Federico Andreotti?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 78% návštev z 32% katalógu.