Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ernst Stuven na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ernst Stuven: prehľad o návštevníkoch
Flowers in a vase priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení umelca Ernst Stuven na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Still life a Still life of flowers Ernst Stuven si vyhážadali 1 800 návštev: 1 200 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 25% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 800 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Zúfalý a vážny (Emocionálny tón): 100% návštev pre 20% umeleckého katalógu umelca.
6 diel umelca Ernst Stuven, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 6 najčastejšie otváraných diel umelca Ernst Stuven, od prvého miesta.
-
1
Flowers in a vase
200 návštev · 28,6%
-
2
Still life
100 návštev · 14,3%
-
3
Still life of flowers
100 návštev · 14,3%
-
4
Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge
100 návštev · 14,3%
-
5
Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail
100 návštev · 14,3%
-
6
Fruit Study
100 návštev · 14,3%
Koľko ľudí sleduje Ernst Stuven každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Ernst Stuven?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Ernst Stuven?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 60,0% | 0,0% |
| Zúfalý a vážny | 20,0% | 100,0% |
| Melancholický | 20,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 85,0% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 5,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 65,0% | 57,1% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 5,0% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 90,0% | 85,7% |
| Vyvážené | 10,0% | 14,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 28,6% |
| Jemný | 40,0% | 42,9% |
| Vyvážený | 5,0% | 14,3% |
| Výrazný | 15,0% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 15,0% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 30,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 42,9% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Ernst Stuven lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with grapes, pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers in a Glass Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Ernst Stuven?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| poľsky | 100 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Ernst Stuven denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 200 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Ernst Stuven
Ktoré diela umelca Ernst Stuven priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Flowers in a vase, s 200 návštevami (29% všetkých zobrazení umelca Ernst Stuven). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 6 diel.
Koľko ľudí sleduje Ernst Stuven na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 1 200 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Ernst Stuven ľudia preferujú?
- Zúfalý a vážny (Emocionálny tón): 100% návštev oproti 20% v katalógu.