Ernest A. L. Ham Publikum a najlepšie diela

1874 – 1958

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ernest A. L. Ham na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Ernest A. L. Ham: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je St John's Church, Southall: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkových zobrazení umelca Ernest A. L. Ham. Potom Norwood Green a High Street, Southall (looking west). Spolu 2 900 návštev: 1 000 na stránke umelca, 1 900 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 400 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 60% návštev pri zdanene malom zastúpení 42% katalógu.

Ernest A. L. Ham: 10 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Ernest A. L. Ham na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. St John's Church, Southall 1 St John's Church, Southall, 1892 300 návštev · 9,4%
  2. Norwood Green 2 Norwood Green, 1895 200 návštev · 6,2%
  3. High Street, Southall (looking west) 3 High Street, Southall (looking west), 1894 200 návštev · 6,2%
  4. St John's Southall (Old Church) in 1897 4 St John's Southall (Old Church) in 1897, 1931 200 návštev · 6,2%
  5. The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall 5 The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall, 1895 200 návštev · 6,2%
  6. Norwood Farm 6 Norwood Farm, 1910 200 návštev · 6,2%
  7. The Common, North Hyde Bridge 7 The Common, North Hyde Bridge, 1899 100 návštev · 3,1%
  8. The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall 8 The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall, 1895 100 návštev · 3,1%
  9. Tentelow Lane, Norwood Green, Southall 9 Tentelow Lane, Norwood Green, Southall, 1901 100 návštev · 3,1%
  10. Flour Mill, Norwood Road 10 Flour Mill, Norwood Road, 1910 100 návštev · 3,1%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Ernest A. L. Ham?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 20268001 600
Aug 20260100
Sep 20262000
Okt 202600

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Ernest A. L. Ham?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Ernest A. L. Ham v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Three Bridges (Rail, Canal…000000000000
The Common, North Hyde Brid…00000000100000
St John's Church, Southall000000000000
Western Road, Southall Green000000000000
The Wharncliffe Viaduct00000000010000
Old Barn, South Road, South…000000000000
Maud Grange Garden, Glade L…000000000000
Old Houses in Havelock Road…000000000000
Frogmore Green, Norwood Roa…000000000000
Norwood Green Farm, Southall00000000100000

Aké jazyky používa publikum umelca Ernest A. L. Ham?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Ako vyzerajú denné návštevy u Ernest A. L. Ham a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
pi 16 Okt0
so 17 Okt100
ne 18 Okt0
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt200
ne 1 Nov0
po 2 Nov0
ut 3 Nov0
st 4 Nov0
št 5 Nov0
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)200
ne 8 Nov (predpoveď)0
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)300
ne 15 Nov (predpoveď)0
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)300
ne 22 Nov (predpoveď)0
po 23 Nov (predpoveď)0
ut 24 Nov (predpoveď)0
st 25 Nov (predpoveď)0
št 26 Nov (predpoveď)0

Ernest A. L. Ham: krátke odpovede

Ktoré dielo od Ernest A. L. Ham má najvyššiu sledovanosť?

St John's Church, Southall: 300 návštev, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení umelca Ernest A. L. Ham. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

Koľko návštev získava Ernest A. L. Ham?

2 900 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 1 900 na dielach).

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Ernest A. L. Ham?

Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 60% návštev z 42% katalógu.