Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Émile Gallé na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Émile Gallé: prehľad o návštevníkoch
Inky cap lamp priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení umelca Émile Gallé na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Hand with Seaweed and Shells a Elephant Vase Émile Gallé si vyhážadali 1 500 návštev: 400 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 400% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Tajomný (Emocionálny tón): 57% návštev pre 20% umeleckého katalógu umelca.
6 diel umelca Émile Gallé, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 6 najčastejšie otváraných diel umelca Émile Gallé, od prvého miesta.
-
1
Inky cap lamp, 1902
400 návštev · 33,3%
-
2
Hand with Seaweed and Shells, 1904
200 návštev · 16,7%
-
3
Elephant Vase, 1931
200 návštev · 16,7%
-
4
Cigar box Moissonneurs Égyptiens, 1889
200 návštev · 16,7%
-
5
Vase Musa Paradisiaca, 1895
100 návštev · 8,3%
-
6
Vase with Cherry Tree Branches, 1900
100 návštev · 8,3%
Koľko ľudí sleduje Émile Gallé každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Émile Gallé?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Émile Gallé?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Romantický | 60,0% | 42,9% |
| Tajomný | 20,0% | 57,1% |
| Nostalgický | 20,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,6% | 8,3% |
| Mäkký tieň | 7,1% | 33,3% |
| Mierny jas | 14,3% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 21,4% | 8,3% |
| Luminózny | 28,6% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 71,4% | 66,7% |
| Subtelné tóny farieb | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 64,3% | 50,0% |
| Vyvážené | 35,7% | 50,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,1% | 8,3% |
| Jemný | 21,4% | 50,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 21,4% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 41,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 42,9% | 50,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 35,7% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Émile Gallé lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase Musa Paradisiaca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Decanter a uzáver, 1872 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inky cap lamp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Prunus Émile Gallé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cigar box Moissonneurs Égyp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase with mayfly design | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Vase with Cherry Tree Branc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase à motifs de chardons (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Émile Gallé?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 57,1% |
| grécky | 100 | 14,3% |
| španielsky | 100 | 14,3% |
| maďarsky | 100 | 14,3% |
Koľko ľudí sleduje Émile Gallé denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Émile Gallé
Ktoré diela umelca Émile Gallé priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Inky cap lamp, s 400 návštevami (33% všetkých zobrazení umelca Émile Gallé). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 6 diel.
Koľko ľudí sleduje Émile Gallé na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Émile Gallé ľudia preferujú?
- Tajomný (Emocionálny tón): 57% návštev oproti 20% v katalógu.