Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Emil Jakob Schindler na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Emil Jakob Schindler: čo ukazuje rok návštev
Grazing Cattle in Holland je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 20% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Emil Jakob Schindler. Nasleduje ich Flower Garden in Weissenkirchen a March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Stránka umelca mala 1 700 návštev a jeho diela 1 300: celkom 3 000. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 2 200 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (100%). Uprednostňujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 40% návštev oproti 10% v katalógu.
9 najsledovanejších diel umelca Emil Jakob Schindler
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Emil Jakob Schindler.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 návštev · 20,0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 návštev · 13,3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 návštev · 13,3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 návštev · 13,3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 návštev · 13,3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 návštev · 6,7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 návštev · 6,7%
-
8
Embrace in the Forest
100 návštev · 6,7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 návštev · 6,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Emil Jakob Schindler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Emil Jakob Schindler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Emil Jakob Schindler?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 20,0% |
| Mierny jas | 38,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 40,0% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 42,0% | 60,0% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,1% | 84,6% |
| Zemité tóny | 39,3% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 3,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 26,7% |
| Vyvážené | 60,0% | 73,3% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 13,3% |
| Výrazný | 22,0% | 6,7% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 6,7% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Emil Jakob Schindler podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aus dem Prater (The Prater… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Garden in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Birth of the Forest Maidens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Steamboat Station on th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| watermill, house at a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rattenberg (Tyrole) on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water - mill at a brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Danube steamships station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Emil Jakob Schindler?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 100,0% |
V akých jazykoch je Emil Jakob Schindler sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| grécky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Emil Jakob Schindler a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 300 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Emil Jakob Schindler
Ktoré dielo umelca Emil Jakob Schindler má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Grazing Cattle in Holland s 300 návštevami, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 9 diel.
Aké je publikum Emil Jakob Schindler na OriginalUniqueArt.com?
- 3 000 návštev za dvanásť mesiacov: 1 700 na stránke umelca, 1 300 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Emil Jakob Schindler?
- Publikum pochádza z pou počítače (100%); pou počítače predstavuje 100% návštev.
Aké diela Emil Jakob Schindler zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získavajú 40% návštev pri 10% katalógu.