Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Elizabeth Thompson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Elizabeth Thompson: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 47% celkových zobrazení umelca Elizabeth Thompson. Potom Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) a Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. Spolu 2 400 návštev: 1 100 na stránke umelca, 1 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 14% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 000 návštevami. Jeden vkus vyniká: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 47% návštev pri zdanene malom zastúpení 4% katalógu.
Elizabeth Thompson: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Elizabeth Thompson na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 návštev · 46,7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 návštev · 13,3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 návštev · 6,7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 návštev · 6,7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 návštev · 6,7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 návštev · 6,7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 návštev · 6,7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 návštev · 6,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Elizabeth Thompson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Elizabeth Thompson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Elizabeth Thompson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,4% | 46,7% |
| Mäkký tieň | 18,5% | 13,3% |
| Mierny jas | 48,1% | 13,3% |
| Svetlá rovnováha | 25,9% | 26,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,8% | 13,3% |
| Subtelné tóny farieb | 55,6% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 29,6% | 53,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 56,0% | 40,0% |
| Zemité tóny | 40,0% | 13,3% |
| Tmavé tóny | 4,0% | 46,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,8% | 13,3% |
| Vyvážené | 77,8% | 86,7% |
| Sýte | 7,4% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,4% | 0,0% |
| Jemný | 22,2% | 53,3% |
| Vyvážený | 7,4% | 20,0% |
| Výrazný | 18,5% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 44,4% | 26,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,4% | 6,7% |
| Silná farebná jednota | 48,1% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 60,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Elizabeth Thompson v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Elizabeth Thompson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 600 | 75,0% |
| taliansky | 100 | 12,5% |
| poľsky | 100 | 12,5% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Elizabeth Thompson a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 200 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 300 |
Elizabeth Thompson: krátke odpovede
Ktoré dielo od Elizabeth Thompson má najvyššiu sledovanosť?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 návštev, čo predstavuje 47% celkového počtu zobrazení umelca Elizabeth Thompson. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Elizabeth Thompson?
- 2 400 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 1 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Elizabeth Thompson?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 47% návštev z 4% katalógu.