Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Egon Schiele na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Egon Schiele: čo ukazuje rok návštev
The Self-Seers II (Death and Man) je najsledovanejším dielom: 20 900 návštev za rok, čo predstavuje 7% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Egon Schiele. Nasleduje ich Rodina a Matka s dvoma deťmi. Stránka umelca mala 54 700 návštev a jeho diela 269 300: celkom 324 000. Pozornosť vzrástla o 20% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 151 800 návštevami. Návštevníci čítajú v anglicky (28%), kórejsky (13%) a francúzsky (12%). Zástupcovia pochádzajú z Južná Kórea (13%), Francúzsko (12%) a Spojené štáty americké (7%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%). Uprednostňujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 37% návštev oproti 20% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Egon Schiele
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Egon Schiele.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
5 600
Júl 2026
11 300
140 500
Aug 2026
13 200
29 900
Sep 2026
11 900
44 100
Okt 2026
18 000
49 200
Kedy sú vystavené diela umelca Egon Schiele?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Egon Schiele?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
87,5%
88,4%
Romantický
2,1%
4,3%
Pokojná atmosféra
2,1%
2,7%
Pokojný
4,2%
2,6%
Nostalgický
2,1%
0,7%
Elegantný
0,0%
0,7%
Zemitý
2,1%
0,4%
Mystický
0,0%
0,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
75,0%
73,7%
Napätý
8,3%
13,3%
Zúfalý a vážny
2,1%
5,5%
Kontemplatívny
2,1%
3,7%
Dramatický
8,3%
1,1%
Vášnivý
2,1%
1,1%
Pokojný
0,0%
0,4%
Tajomný
0,0%
0,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
10,0%
17,6%
Mäkký tieň
12,0%
18,1%
Mierny jas
20,0%
18,1%
Svetlá rovnováha
28,0%
23,3%
Luminózny
30,0%
22,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
7,4%
Subtelné tóny farieb
20,0%
37,2%
Vyvážene jemná
32,0%
28,3%
Výrazná prítomnosť farieb
32,0%
24,8%
Sýta farba
0,0%
2,3%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
39,6%
39,4%
Neutrálne tóny
31,2%
33,3%
Pastelové tóny
22,9%
12,0%
Tmavé tóny
6,2%
11,5%
Monochromatické
0,0%
2,3%
Metalické tóny
0,0%
0,9%
Teplé tóny
0,0%
0,4%
Žiarivé a výrazné
0,0%
0,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,0%
12,3%
Vyvážené
32,0%
47,9%
Sýte
54,0%
39,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
17,6%
Jemný
20,0%
20,8%
Vyvážený
6,0%
15,1%
Výrazný
22,0%
13,6%
Vyhlásenie
34,0%
32,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
5,8%
jemne prepojená paleta
6,0%
4,2%
Vyvážená harmónia
10,0%
6,5%
Silná farebná jednota
32,0%
45,1%
Jednotná paleta
50,0%
38,3%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Egon Schiele podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Egon Schiele
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
600
3 300
1 300
Smierc i Dziewczyna
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
500
1 000
700
The Self-Seers II (Death an…
0
0
0
0
0
0
0
0
3 800
3 000
5 200
5 800
Matka s dvoma deťmi
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 400
3 000
2 800
Rodina
0
0
0
0
0
0
0
200
3 400
1 300
3 200
4 100
Lovers: Man and Woman I
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
600
0
Self Portrait with Hands on…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
600
300
200
Objatie (Zamilenci II) - - ,
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Smútiaca žena
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Sebastianský portrét
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
700
700
Aký je podiel zariadení v rámci publika Egon Schiele?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
213 600
65,9%
telefóny
99 200
30,6%
tablety
11 200
3,5%
V akých jazykoch je Egon Schiele sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
5 000
27,9%
kórejsky
2 300
12,8%
francúzsky
2 100
11,7%
španielsky
2 000
11,2%
nemecky
1 000
5,6%
taliansky
1 000
5,6%
poľsky
1 000
5,6%
holandsky
800
4,5%
Chinese
400
2,2%
bulharsky
300
1,7%
Koľko návštev za deň má Egon Schiele a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 11 Okt
2 800
po 12 Okt
3 900
ut 13 Okt
3 900
st 14 Okt
3 800
št 15 Okt
4 300
pi 16 Okt
3 100
so 17 Okt
3 900
ne 18 Okt
2 300
po 19 Okt
3 000
ut 20 Okt
4 700
st 21 Okt
3 000
št 22 Okt
4 200
pi 23 Okt
3 800
so 24 Okt
4 700
ne 25 Okt
2 900
po 26 Okt
2 700
ut 27 Okt
2 600
st 28 Okt
5 000
št 29 Okt
3 400
pi 30 Okt
3 000
so 31 Okt
4 000
ne 1 Nov (predpoveď)
2 400
po 2 Nov (predpoveď)
2 900
ut 3 Nov (predpoveď)
3 400
st 4 Nov (predpoveď)
3 600
št 5 Nov (predpoveď)
3 600
pi 6 Nov (predpoveď)
3 000
so 7 Nov (predpoveď)
3 800
ne 8 Nov (predpoveď)
2 300
po 9 Nov (predpoveď)
2 800
ut 10 Nov (predpoveď)
3 300
st 11 Nov (predpoveď)
3 500
št 12 Nov (predpoveď)
3 500
pi 13 Nov (predpoveď)
2 900
so 14 Nov (predpoveď)
3 700
ne 15 Nov (predpoveď)
2 300
po 16 Nov (predpoveď)
2 700
ut 17 Nov (predpoveď)
3 200
st 18 Nov (predpoveď)
3 400
št 19 Nov (predpoveď)
3 400
pi 20 Nov (predpoveď)
2 800
so 21 Nov (predpoveď)
3 600
Čo sa ľudia pýtajú o Egon Schiele
Ktoré dielo umelca Egon Schiele má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je The Self-Seers II (Death and Man) s 20 900 návštevami, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Egon Schiele na OriginalUniqueArt.com?
324 000 návštev za dvanásť mesiacov: 54 700 na stránke umelca, 269 300 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Egon Schiele?
Publikum pochádza z pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 66% návštev.
Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Egon Schiele?
anglicky (28%), kórejsky (13%) a francúzsky (12%); anglicky predstavuje 28%.
Aké diela Egon Schiele zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získavajú 37% návštev pri 20% katalógu.