Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Duncan Macgregor Whyte na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Duncan Macgregor Whyte: prehľad o návštevníkoch
The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 30% všetkých zobrazení umelca Duncan Macgregor Whyte na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Dugald McIsaac, Provost of Oban (1905–1908) a Professor Thorpe Davie Duncan Macgregor Whyte si vyhážadali 1 600 návštev: 600 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 20% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 500 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Tmavý (Luminancia): 60% návštev pre 31% umeleckého katalógu umelca.
7 diel umelca Duncan Macgregor Whyte, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 7 najčastejšie otváraných diel umelca Duncan Macgregor Whyte, od prvého miesta.
-
1
The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy, 1922
300 návštev · 30,0%
-
2
Dugald McIsaac, Provost of Oban (1905–1908)
200 návštev · 20,0%
-
3
Professor Thorpe Davie, 1923
100 návštev · 10,0%
-
4
The Last Rays of Day, 1947
100 návštev · 10,0%
-
5
Stalla Hunisgeir, 1949
100 návštev · 10,0%
-
6
No.4, Crofters, Balephuil
100 návštev · 10,0%
-
7
Cattle on the Shore below Caenn a' Mhara
100 návštev · 10,0%
Koľko ľudí sleduje Duncan Macgregor Whyte každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Duncan Macgregor Whyte?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Duncan Macgregor Whyte?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 31,2% | 60,0% |
| Mäkký tieň | 6,2% | 10,0% |
| Mierny jas | 12,5% | 10,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 20,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 43,8% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 6,2% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,2% | 80,0% |
| Vyvážené | 43,8% | 20,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 31,2% | 40,0% |
| Jemný | 56,2% | 60,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 18,8% | 30,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Duncan Macgregor Whyte lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Provost Hugh MacGowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Professor Thorpe Davie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dugald McIsaac, Provost of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Last Rays of Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Malcolm Macleod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Son Bunty, The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| No.2, Cottars on 'The Land' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No.7, Neil Eachan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Traigh Shiar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tigh Chaluim (Callum's Hous… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Duncan Macgregor Whyte?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Duncan Macgregor Whyte denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Duncan Macgregor Whyte
Ktoré diela umelca Duncan Macgregor Whyte priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy, s 300 návštevami (30% všetkých zobrazení umelca Duncan Macgregor Whyte). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľko ľudí sleduje Duncan Macgregor Whyte na OriginalUniqueArt.com?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Duncan Macgregor Whyte ľudia preferujú?
- Tmavý (Luminancia): 60% návštev oproti 31% v katalógu.