Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Teniers ml. na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
David Teniers ml.: čo ukazuje rok návštev
Archduke Leopold Wilhelm in his Gallery je najsledovanejším dielom: 2 200 návštev za rok, čo predstavuje 8% celkovej pozornosti venovanej umelcovi David Teniers ml.. Nasleduje ich Archduke Leopold William in his Gallery at Brussels a The Village Feast. Stránka umelca mala 7 700 návštev a jeho diela 23 300: celkom 31 000. Pozornosť vzrástla o 56% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 17 100 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (75%), telefóny (22%) a tablety (3%). Uprednostňujú Elegantný (Atmosféra): 24% návštev oproti 2% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca David Teniers ml.
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od David Teniers ml..
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
1 000
Júl 2026
2 900
14 200
Aug 2026
100
2 300
Sep 2026
1 300
2 600
Okt 2026
2 900
3 200
Kedy sú vystavené diela umelca David Teniers ml.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca David Teniers ml.?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
32,5%
21,5%
Pokojná atmosféra
20,0%
22,6%
Elegantný
2,5%
24,1%
Zemitý
20,0%
8,4%
Nostalgický
2,5%
9,8%
Mystický
5,0%
5,1%
Klasika
7,5%
2,2%
Pokojný
2,5%
2,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
17,5%
37,0%
Nostalgický
5,0%
12,6%
Dramatický
25,0%
7,8%
Pokojný
12,5%
6,3%
Melancholický
5,0%
6,7%
Tajomný
2,5%
6,3%
Pokojná
2,5%
3,7%
Radostný
7,5%
3,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
40,0%
47,9%
Mäkký tieň
24,0%
31,5%
Mierny jas
30,0%
18,1%
Svetlá rovnováha
6,0%
2,4%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
22,9%
Subtelné tóny farieb
44,0%
38,0%
Vyvážene jemná
36,0%
36,0%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
3,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
88,9%
84,0%
Tmavé tóny
2,2%
6,6%
Neutrálne tóny
8,9%
4,9%
Monochromatické
0,0%
4,5%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
44,2%
Vyvážené
60,0%
53,1%
Sýte
2,0%
2,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
20,5%
Jemný
18,0%
21,9%
Vyvážený
8,0%
16,1%
Výrazný
18,0%
13,7%
Vyhlásenie
40,0%
27,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
4,5%
jemne prepojená paleta
2,0%
3,4%
Vyvážená harmónia
14,0%
12,3%
Silná farebná jednota
48,0%
52,0%
Jednotná paleta
30,0%
27,7%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca David Teniers ml. podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
A Village Festival on St Ge…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Twelfth-night (The King Dri…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
The Village Festival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Old Age in Search of Youth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Old woman in an armchair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tasting Room
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Musette-Player
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
0
The Alchemist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Orator Fran…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Temptation of St. Anthony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika David Teniers ml.?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
23 200
74,8%
telefóny
6 900
22,3%
tablety
900
2,9%
V akých jazykoch je David Teniers ml. sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
500
18,5%
taliansky
400
14,8%
holandsky
400
14,8%
portugalsky
300
11,1%
rumunsky
300
11,1%
francúzsky
200
7,4%
gruzínsky
200
7,4%
bulharsky
100
3,7%
česky
100
3,7%
poľsky
100
3,7%
Koľko návštev za deň má David Teniers ml. a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
200
pi 16 Okt
500
so 17 Okt
500
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
300
ut 20 Okt
400
st 21 Okt
500
št 22 Okt
200
pi 23 Okt
900
so 24 Okt
200
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
300
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
800
št 29 Okt
700
pi 30 Okt
600
so 31 Okt
600
ne 1 Nov
300
po 2 Nov
700
ut 3 Nov
200
st 4 Nov
100
št 5 Nov (predpoveď)
500
pi 6 Nov (predpoveď)
900
so 7 Nov (predpoveď)
600
ne 8 Nov (predpoveď)
200
po 9 Nov (predpoveď)
600
ut 10 Nov (predpoveď)
300
st 11 Nov (predpoveď)
600
št 12 Nov (predpoveď)
500
pi 13 Nov (predpoveď)
900
so 14 Nov (predpoveď)
600
ne 15 Nov (predpoveď)
200
po 16 Nov (predpoveď)
600
ut 17 Nov (predpoveď)
300
st 18 Nov (predpoveď)
600
št 19 Nov (predpoveď)
500
pi 20 Nov (predpoveď)
1 000
so 21 Nov (predpoveď)
600
ne 22 Nov (predpoveď)
200
po 23 Nov (predpoveď)
600
ut 24 Nov (predpoveď)
300
st 25 Nov (predpoveď)
700
Čo sa ľudia pýtajú o David Teniers ml.
Ktoré dielo umelca David Teniers ml. má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Archduke Leopold Wilhelm in his Gallery s 2 200 návštevami, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum David Teniers ml. na OriginalUniqueArt.com?
31 000 návštev za dvanásť mesiacov: 7 700 na stránke umelca, 23 300 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum David Teniers ml.?
Publikum pochádza z pou počítače (75%), telefóny (22%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 75% návštev.
Aké diela David Teniers ml. zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Elegantný (Atmosféra) získavajú 24% návštev pri 2% katalógu.