Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Ross Warrillow na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Ross Warrillow: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Glasgow Tenement: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkových zobrazení umelca David Ross Warrillow. Potom Waiting a Croft on Isle of Jura. Spolu 4 300 návštev: 3 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Počet divákov klesá: o 35% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Sep 2026 s 2 000 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: telefóny (40%), pou počítače (35%) a tablety (26%). Jeden vkus vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 30% návštev pri zdanene malom zastúpení 17% katalógu.
David Ross Warrillow: 6 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 6 najčítanejších diel umelca David Ross Warrillow na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca David Ross Warrillow?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 1 500 | 500 |
| Okt 2026 | 1 000 | 300 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca David Ross Warrillow?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca David Ross Warrillow?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 40,0% |
| Mäkký tieň | 16,7% | 30,0% |
| Mierny jas | 16,7% | 30,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 66,7% | 75,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,7% | 5,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,7% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 83,3% | 80,0% |
| Vyvážené | 16,7% | 20,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 30,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 5,0% |
| Výrazný | 33,3% | 35,0% |
| Vyhlásenie | 16,7% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 66,7% | 70,0% |
| jemne prepojená paleta | 16,7% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 16,7% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca David Ross Warrillow v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 |
| Glasgow Tenement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Croft on Isle of Jura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bread | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Tulip | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pink Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si David Ross Warrillow pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 1 700 | 39,5% |
| pou počítače | 1 500 | 34,9% |
| tablety | 1 100 | 25,6% |
Aké jazyky používa publikum umelca David Ross Warrillow?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u David Ross Warrillow a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
David Ross Warrillow: krátke odpovede
Ktoré dielo od David Ross Warrillow má najvyššiu sledovanosť?
- Glasgow Tenement: 600 návštev, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení umelca David Ross Warrillow. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava David Ross Warrillow?
- 4 300 za posledných dvanástich mesiacov (3 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Sledujú ľudia David Ross Warrillow na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: telefóny (40%), pou počítače (35%) a tablety (26%); telefóny dominuje s podielom 40%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od David Ross Warrillow?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 30% návštev z 17% katalógu.