Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cornelis Engebrechtsz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Cornelis Engebrechtsz: čo ukazuje rok návštev
Crucifixion, Cornelis Engebrechtsz (circle of), c. 1510 - c. 1520 je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 50% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Cornelis Engebrechtsz. Nasleduje ich The calvary. a Crucifixion Altarpiece. Stránka umelca mala 500 návštev a jeho diela 300: celkom 800. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 800 návštevami. Uprednostňujú Tmavý (Luminancia): 67% návštev oproti 35% v katalógu.
4 najsledovanejších diel umelca Cornelis Engebrechtsz
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Cornelis Engebrechtsz.
Kedy ľudia navštevujú stránku Cornelis Engebrechtsz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú vystavené diela umelca Cornelis Engebrechtsz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Cornelis Engebrechtsz?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
73,7%
100,0%
Klasika
15,8%
0,0%
Mystický
5,3%
0,0%
Pokojný
5,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
52,6%
75,0%
Dramatický
21,1%
25,0%
Duchovná
21,1%
0,0%
Melancholický
5,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
35,3%
66,7%
Mäkký tieň
29,4%
0,0%
Mierny jas
20,6%
33,3%
Svetlá rovnováha
11,8%
0,0%
Luminózny
2,9%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
41,2%
33,3%
Subtelné tóny farieb
44,1%
66,7%
Vyvážene jemná
14,7%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
71,4%
100,0%
Neutrálne tóny
21,4%
0,0%
Tmavé tóny
3,6%
0,0%
Pastelové tóny
3,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,8%
83,3%
Vyvážené
41,2%
16,7%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
20,6%
50,0%
Vyvážený
11,8%
16,7%
Výrazný
17,6%
0,0%
Vyhlásenie
50,0%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
11,8%
0,0%
jemne prepojená paleta
14,7%
0,0%
Vyvážená harmónia
14,7%
16,7%
Silná farebná jednota
35,3%
66,7%
Jednotná paleta
23,5%
16,7%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Cornelis Engebrechtsz podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Deposition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ss Cecilia,Mary Magdalene w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Emperor Constantine and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ as the Good Shepherd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Dirck Ottens M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Crowning with Thorns of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych: Calvary, Carrying…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Cornelis Engebrechtsz sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Cornelis Engebrechtsz a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Cornelis Engebrechtsz
Ktoré dielo umelca Cornelis Engebrechtsz má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Crucifixion, Cornelis Engebrechtsz (circle of), c. 1510 - c. 1520 s 300 návštevami, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum Cornelis Engebrechtsz na OriginalUniqueArt.com?
800 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 300 na dielach.
Aké diela Cornelis Engebrechtsz zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Tmavý (Luminancia) získavajú 67% návštev pri 35% katalógu.