Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Copley Fielding na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Copley Fielding: čo ukazuje rok návštev
John Frederick Lewis je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 18% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Copley Fielding. Nasleduje ich A fishing vessel heading out to sea in a squall a Sunset, Sussex. Stránka umelca mala 0 návštev a jeho diela 1 000: celkom 1 000. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 900 návštevami. Uprednostňujú Monochromatický (Intenzita farieb): 73% návštev oproti 36% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Copley Fielding
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Copley Fielding.
-
1
John Frederick Lewis
200 návštev · 18,2%
-
2
A fishing vessel heading out to sea in a squall
200 návštev · 18,2%
-
3
Sunset, Sussex
200 návštev · 18,2%
-
4
Cows In A River Landscape
100 návštev · 9,1%
-
5
Figures by a lake at dusk
100 návštev · 9,1%
-
6
Figures Conversing In A Mountainous Lake Landscape
100 návštev · 9,1%
-
7
Loch Achray Ruskin
100 návštev · 9,1%
-
8
A Herdsman With Cattle Above Rydal Water In The Lake District
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Copley Fielding?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Copley Fielding?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Copley Fielding?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,0% | 18,2% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 27,3% |
| Mierny jas | 20,0% | 9,1% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 45,5% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,0% | 54,5% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,7% | 44,4% |
| Neutrálne tóny | 38,6% | 55,6% |
| Tmavé tóny | 11,4% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 72,7% |
| Vyvážené | 44,0% | 27,3% |
| Sýte | 20,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 27,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 9,1% |
| Výrazný | 20,0% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 28,0% | 45,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 18,2% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 27,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Copley Fielding podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richmond hill, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambelside, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Nemi with Pontine Mars… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scottish Loch With Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ubaldo and Carlo in the Enc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Herdsman With Cattle Abov… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beached Fishing Vessels At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unloading the catch, whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Copley Fielding sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Copley Fielding a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Copley Fielding
Ktoré dielo umelca Copley Fielding má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je John Frederick Lewis s 200 návštevami, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Copley Fielding na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na stránke umelca, 1 000 na dielach.
Aké diela Copley Fielding zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Monochromatický (Intenzita farieb) získavajú 73% návštev pri 36% katalógu.