Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cimabue na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Cimabue: čo ukazuje rok návštev
Kríž (Cimabue) je najsledovanejším dielom: 7 900 návštev za rok, čo predstavuje 30% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Cimabue. Nasleduje ich Svätý nevera z Assisi (detail) a The Madonna in Majesty (Maestà). Stránka umelca mala 33 300 návštev a jeho diela 21 000: celkom 54 300. Pozornosť vzrástla o 4% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 15 700 návštevami. Návštevníci čítajú v taliansky (23%), anglicky (19%) a španielsky (12%). Zástupcovia pochádzajú z Taliansko (24%), Južná Kórea (8%) a Spojené štáty americké (7%). Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (64%), telefóny (30%) a tablety (6%). Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 76% návštev oproti 40% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Cimabue
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Cimabue.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
7 000
8 700
Aug 2026
7 400
1 900
Sep 2026
11 200
3 000
Okt 2026
7 700
7 000
Kedy sú vystavené diela umelca Cimabue?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Cimabue?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
21,4%
49,6%
Pokojná atmosféra
7,1%
30,0%
Dramatické
21,4%
11,9%
Elegantný
21,4%
6,9%
Éterický
14,3%
1,1%
Mystický
9,5%
0,0%
Romantický
2,4%
0,4%
Klasika
2,4%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
47,6%
41,9%
Kontemplatívny
7,1%
30,0%
Melancholický
14,3%
10,0%
Pokojná
11,9%
10,0%
Pokojný
9,5%
4,2%
Romantický
4,8%
1,9%
Zúfalý a vážny
2,4%
1,9%
Napätý
2,4%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
31,3%
Mäkký tieň
26,0%
23,4%
Mierny jas
34,0%
9,8%
Svetlá rovnováha
28,0%
5,3%
Luminózny
4,0%
30,2%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
2,0%
0,4%
Subtelné tóny farieb
10,0%
32,5%
Vyvážene jemná
38,0%
47,2%
Výrazná prítomnosť farieb
48,0%
18,1%
Sýta farba
2,0%
1,9%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
48,0%
45,7%
Neutrálne tóny
16,0%
34,0%
Tmavé tóny
28,0%
20,4%
Pastelové tóny
8,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
2,0%
0,0%
Vyvážené
40,0%
76,2%
Sýte
58,0%
23,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
32,0%
5,7%
Jemný
24,0%
38,1%
Vyvážený
10,0%
2,6%
Výrazný
12,0%
7,5%
Vyhlásenie
22,0%
46,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
3,8%
Vyvážená harmónia
6,0%
1,9%
Silná farebná jednota
50,0%
80,0%
Jednotná paleta
40,0%
14,3%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Cimabue podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Madonna and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hanobenie Krista
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kríž (Cimabue)
0
0
0
0
0
0
0
0
2 600
300
1 000
2 800
Svätý nevera z Assisi (deta…
0
0
0
0
0
0
0
100
300
1 300
900
2 400
Madonna v majestáte (detail…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
200
Madonné v kráľovskom ríši
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
100
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
400
Apocalyptical Christ (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Enthroned Madonna with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Cimabue?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
34 800
64,1%
telefóny
16 100
29,7%
tablety
3 400
6,3%
V akých jazykoch je Cimabue sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
1 700
22,7%
anglicky
1 400
18,7%
španielsky
900
12,0%
rusky
700
9,3%
nemecky
600
8,0%
kórejsky
600
8,0%
portugalsky
500
6,7%
česky
200
2,7%
grécky
200
2,7%
francúzsky
200
2,7%
Koľko návštev za deň má Cimabue a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
200
po 19 Okt
400
ut 20 Okt
600
st 21 Okt
400
št 22 Okt
500
pi 23 Okt
300
so 24 Okt
600
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
800
ut 27 Okt
200
st 28 Okt
600
št 29 Okt
600
pi 30 Okt
200
so 31 Okt
800
ne 1 Nov
2 500
po 2 Nov
600
ut 3 Nov
900
st 4 Nov
700
št 5 Nov
800
pi 6 Nov
700
so 7 Nov
400
ne 8 Nov (predpoveď)
1 800
po 9 Nov (predpoveď)
1 100
ut 10 Nov (predpoveď)
1 100
st 11 Nov (predpoveď)
1 100
št 12 Nov (predpoveď)
1 200
pi 13 Nov (predpoveď)
800
so 14 Nov (predpoveď)
1 100
ne 15 Nov (predpoveď)
2 100
po 16 Nov (predpoveď)
1 300
ut 17 Nov (predpoveď)
1 200
st 18 Nov (predpoveď)
1 200
št 19 Nov (predpoveď)
1 400
pi 20 Nov (predpoveď)
900
so 21 Nov (predpoveď)
1 300
ne 22 Nov (predpoveď)
2 400
po 23 Nov (predpoveď)
1 500
ut 24 Nov (predpoveď)
1 400
st 25 Nov (predpoveď)
1 400
št 26 Nov (predpoveď)
1 500
pi 27 Nov (predpoveď)
1 000
so 28 Nov (predpoveď)
1 500
Čo sa ľudia pýtajú o Cimabue
Ktoré dielo umelca Cimabue má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Kríž (Cimabue) s 7 900 návštevami, čo predstavuje 30% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Cimabue na OriginalUniqueArt.com?
54 300 návštev za dvanásť mesiacov: 33 300 na stránke umelca, 21 000 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Cimabue?
Publikum pochádza z pou počítače (64%), telefóny (30%) a tablety (6%); pou počítače predstavuje 64% návštev.
Aké jazyky používajú fanúšikovia umelca Cimabue?
taliansky (23%), anglicky (19%) a španielsky (12%); taliansky predstavuje 23%.
Aké diela Cimabue zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 76% návštev pri 40% katalógu.