Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Spencelayh na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Spencelayh: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Smile: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkových zobrazení umelca Charles Spencelayh. Potom The Laughing Parson a The Scent. Spolu 4 700 návštev: 1 200 na stránke umelca, 3 500 na dielach. Počet divákov klesá: o 50% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 4 000 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (66%), tablety (28%) a telefóny (6%). Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 55% návštev pri zdanene malom zastúpení 40% katalógu.
Charles Spencelayh: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Charles Spencelayh na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Smile
600 návštev · 14,3%
-
2
The Laughing Parson
500 návštev · 11,9%
-
3
The Scent
400 návštev · 9,5%
-
4
If They Were Real
300 návštev · 7,1%
-
5
His Favourite
200 návštev · 4,8%
-
6
A Cure For Everything
200 návštev · 4,8%
-
7
Why War
200 návštev · 4,8%
-
8
Mrs Spencelayh
200 návštev · 4,8%
-
9
Vernon Spencelayh
200 návštev · 4,8%
-
10
The Second Mrs Spencelayh
200 návštev · 4,8%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Charles Spencelayh?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Charles Spencelayh?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Charles Spencelayh?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 52,0% | 52,4% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 38,1% |
| Mierny jas | 14,0% | 4,8% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 4,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 54,8% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 11,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 69,0% | 67,6% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 24,3% |
| Neutrálne tóny | 11,9% | 8,1% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,0% | 47,6% |
| Vyvážené | 42,0% | 38,1% |
| Sýte | 12,0% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 9,5% |
| Jemný | 24,0% | 26,2% |
| Vyvážený | 14,0% | 14,3% |
| Výrazný | 22,0% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 4,8% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 21,4% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 52,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 7,1% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Charles Spencelayh v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Laughing Parson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| A Lover Of Dickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| 'lord' George Sanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dig For Victory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| His Sunday Best | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Price, Mayor Of Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George William Davis, Jp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Key To Eternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Charles Spencelayh pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 66,0% |
| tablety | 1 300 | 27,7% |
| telefóny | 300 | 6,4% |
Aké jazyky používa publikum umelca Charles Spencelayh?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Charles Spencelayh a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Charles Spencelayh: krátke odpovede
Ktoré dielo od Charles Spencelayh má najvyššiu sledovanosť?
- Smile: 600 návštev, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení umelca Charles Spencelayh. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Charles Spencelayh?
- 4 700 za posledných dvanástich mesiacov (1 200 na stránke umelca, 3 500 na dielach).
Sledujú ľudia Charles Spencelayh na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (66%), tablety (28%) a telefóny (6%); pou počítače dominuje s podielom 66%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Charles Spencelayh?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 55% návštev z 40% katalógu.