Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Rochussen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Rochussen: čo ukazuje rok návštev
Plážový zájazd Ševeniňen s rybářskými loděmi – Charles Rochussen je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 17% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Charles Rochussen. Nasleduje ich Souvenirs Sun a The Requisition. Stránka umelca mala 0 návštev a jeho diela 1 100: celkom 1 100. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 900 návštevami. Uprednostňujú Výrazný (Kontrast): 67% návštev oproti 26% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Charles Rochussen
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Charles Rochussen.
-
1
Plážový zájazd Ševeniňen s rybářskými loděmi – Charles Rochussen, 1845
200 návštev · 16,7%
-
2
Souvenirs Sun
200 návštev · 16,7%
-
3
The Requisition
200 návštev · 16,7%
-
4
Napoleon And His Staff
200 návštev · 16,7%
-
5
The Race Track At Scheveningen
200 návštev · 16,7%
-
6
The Osjessluis Kalverstraat Sun
100 návštev · 8,3%
-
7
Osjessluis
100 návštev · 8,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Charles Rochussen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Charles Rochussen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Charles Rochussen?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 41,7% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 41,7% |
| Neutrálne tóny | 16,7% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 16,7% |
| Monochromatické | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 48,0% | 58,3% |
| Sýte | 10,0% | 41,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 12,0% | 8,3% |
| Výrazný | 26,0% | 66,7% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 60,0% | 58,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Charles Rochussen podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Horsewoman Standing in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Prince Frederik… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Genre Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1573. The Heroic Deed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1632. Frederik Hendrik… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1597. Prince Maurits r… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1689. The Coronation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1572. The Murder at Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1477. Mary of Burgundy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sand Road with Two Women ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Charles Rochussen sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| rusky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Charles Rochussen a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Charles Rochussen
Ktoré dielo umelca Charles Rochussen má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Plážový zájazd Ševeniňen s rybářskými loděmi – Charles Rochussen s 200 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Charles Rochussen na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na stránke umelca, 1 100 na dielach.
Aké diela Charles Rochussen zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 67% návštev pri 26% katalógu.