Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles March Gere na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles March Gere: čo ukazuje rok návštev
Gloucester Cathedral je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 22% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Charles March Gere. Nasleduje ich The Blue Lake at Sierre a Landscape with Girl Looking Out over a Valley. Stránka umelca mala 1 000 návštev a jeho diela 900: celkom 1 900. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 600 návštevami. Uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 83% návštev oproti 58% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Charles March Gere
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Charles March Gere.
-
1
Gloucester Cathedral, 1947
200 návštev · 22,2%
-
2
The Blue Lake at Sierre, 1938
100 návštev · 11,1%
-
3
Landscape with Girl Looking Out over a Valley, 1909
100 návštev · 11,1%
-
4
Rain Gathering on Snowdon, 1921
100 návštev · 11,1%
-
5
Self Portrait, 1939
100 návštev · 11,1%
-
6
The Severn Bore
100 návštev · 11,1%
-
7
The Vale of Gloucester, 1934
100 návštev · 11,1%
-
8
A Cotswold Quarry, 1920
100 návštev · 11,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Charles March Gere?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 900 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Charles March Gere?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Charles March Gere?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 19,2% | 11,1% |
| Mierny jas | 53,8% | 55,6% |
| Svetlá rovnováha | 23,1% | 22,2% |
| Luminózny | 3,9% | 11,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 15,4% | 11,1% |
| Subtelné tóny farieb | 34,6% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 38,5% | 55,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,9% | 83,3% |
| Zemité tóny | 36,8% | 16,7% |
| Prírodné témy | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 19,2% | 0,0% |
| Vyvážené | 50,0% | 66,7% |
| Sýte | 30,8% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,9% | 11,1% |
| Jemný | 46,2% | 66,7% |
| Vyvážený | 3,9% | 0,0% |
| Výrazný | 30,8% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 15,4% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 19,2% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,3% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 22,2% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Charles March Gere podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheese Rolling on Cooper's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage in Northern Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cotswold Quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Finding of the Infant S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assisi, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caldey from Sunny Mead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Girl Looking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rain Gathering on Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Holcombe House, Painswick,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The View from Wyndcliffe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Charles March Gere sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Charles March Gere a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Charles March Gere
Ktoré dielo umelca Charles March Gere má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Gloucester Cathedral s 200 návštevami, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Charles March Gere na OriginalUniqueArt.com?
- 1 900 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Charles March Gere zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 83% návštev pri 58% katalógu.