Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Fairfax Murray na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Fairfax Murray: čo ukazuje rok návštev
Door (part of a set) je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 40% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Charles Fairfax Murray. Nasleduje ich Mandolin Player a Emma Darwin, née Wedgwood (1808–1896). Stránka umelca mala 700 návštev a jeho diela 400: celkom 1 100. Pozornosť klesla o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 900 návštevami. Uprednostňujú Zmutedé (Saturácia farieb): 80% návštev oproti 35% v katalógu.
4 najsledovanejších diel umelca Charles Fairfax Murray
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Charles Fairfax Murray.
Kedy ľudia navštevujú stránku Charles Fairfax Murray?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Charles Fairfax Murray?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Charles Fairfax Murray?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 64,7% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 23,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 5,9% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 5,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 35,3% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 17,6% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 11,8% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 35,3% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,2% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 37,5% | 20,0% |
| Neutrálne tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 52,9% | 80,0% |
| Vyvážené | 29,4% | 20,0% |
| Sýte | 17,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 29,4% | 20,0% |
| Jemný | 23,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 23,5% | 60,0% |
| Vyhlásenie | 23,5% | 20,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,5% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,8% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 47,1% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 5,9% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Charles Fairfax Murray podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Violin Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mandolin Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Flaming Heart (after Da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garland Makers (triptyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Emma Darwin, née Wedgwood (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Garland Makers (triptyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garland Makers (triptyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Door (part of a set) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Miss Susan Zile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kings' Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Charles Fairfax Murray sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Charles Fairfax Murray a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Charles Fairfax Murray
Ktoré dielo umelca Charles Fairfax Murray má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Door (part of a set) s 200 návštevami, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum Charles Fairfax Murray na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 400 na dielach.
Aké diela Charles Fairfax Murray zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Zmutedé (Saturácia farieb) získavajú 80% návštev pri 35% katalógu.