Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carle van Loo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Carle van Loo: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% celkových zobrazení umelca Carle van Loo. Potom Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda a Mademoiselle Clairon ako Médéa (štúdia). Spolu 14 900 návštev: 3 600 na stránke umelca, 11 300 na dielach. Publikum rastie: o 256% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 7 900 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (77%), telefóny (15%) a tablety (8%). Jeden vkus vyniká: Elegantný (Atmosféra) získava 56% návštev pri zdanene malom zastúpení 28% katalógu.
Carle van Loo: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Carle van Loo na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Carle van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sep 2026
300
600
Okt 2026
900
2 300
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Carle van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Carle van Loo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
27,8%
56,2%
Dramatické
27,8%
24,7%
Zázračný luxus
16,7%
7,9%
Romantický
11,1%
4,5%
Hravý
5,6%
4,5%
Klasika
5,6%
1,1%
Éterický
5,6%
0,0%
Mystický
0,0%
1,1%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
22,2%
37,1%
Dramatický
27,8%
28,1%
Melancholický
5,6%
9,0%
Kontemplatívny
11,1%
4,5%
Duchovná
11,1%
4,5%
Hravý
5,6%
4,5%
Pokojná
0,0%
4,5%
Nostalgický
5,6%
3,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
22,0%
35,6%
Mäkký tieň
30,0%
27,4%
Mierny jas
32,0%
29,4%
Svetlá rovnováha
12,0%
5,5%
Luminózny
4,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
12,3%
Subtelné tóny farieb
40,0%
50,0%
Vyvážene jemná
24,0%
31,5%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
6,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
65,1%
82,5%
Neutrálne tóny
18,6%
10,2%
Tmavé tóny
9,3%
5,8%
Monochromatické
4,7%
0,7%
Pastelové tóny
2,3%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
32,0%
39,0%
Vyvážené
58,0%
53,4%
Sýte
10,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
16,4%
Jemný
14,0%
11,6%
Vyvážený
12,0%
21,2%
Výrazný
10,0%
14,4%
Vyhlásenie
46,0%
36,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,0%
10,3%
jemne prepojená paleta
6,0%
8,9%
Vyvážená harmónia
16,0%
12,3%
Silná farebná jednota
38,0%
47,3%
Jednotná paleta
22,0%
21,2%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Carle van Loo v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Carle van Loo pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
11 500
77,2%
telefóny
2 200
14,8%
tablety
1 200
8,1%
Aké jazyky používa publikum umelca Carle van Loo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
300
42,9%
anglicky
100
14,3%
taliansky
100
14,3%
kórejsky
100
14,3%
rusky
100
14,3%
Ako vyzerajú denné návštevy u Carle van Loo a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
st 14 Okt
0
št 15 Okt
100
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
300
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
500
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
1 300
st 28 Okt
0
št 29 Okt
400
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
100
st 4 Nov (predpoveď)
100
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
200
st 11 Nov (predpoveď)
100
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
300
st 18 Nov (predpoveď)
100
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
300
Carle van Loo: krátke odpovede
Ktoré dielo od Carle van Loo má najvyššiu sledovanosť?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštev, čo predstavuje 8% celkového počtu zobrazení umelca Carle van Loo. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Carle van Loo?
14 900 za posledných dvanástich mesiacov (3 600 na stránke umelca, 11 300 na dielach).
Sledujú ľudia Carle van Loo na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (77%), telefóny (15%) a tablety (8%); pou počítače dominuje s podielom 77%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Carle van Loo?
Áno, Elegantný (Atmosféra): 56% návštev z 28% katalógu.