Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Caspar Netscher na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Caspar Netscher: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je A musical party: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% celkových zobrazení umelca Caspar Netscher. Potom Portrait of Mary Stuart II a Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Spolu 3 100 návštev: 1 100 na stránke umelca, 2 000 na dielach. Publikum rastie: o 200% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 900 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (90%) a telefóny (10%). Jeden vkus vyniká: Melancholický (Emocionálny tón) získava 22% návštev pri zdanene malom zastúpení 2% katalógu.
Caspar Netscher: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Caspar Netscher na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Caspar Netscher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
1 200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Okt 2026
300
300
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Caspar Netscher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Caspar Netscher?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
41,7%
27,8%
Zázračný luxus
33,3%
22,2%
Klasika
12,5%
22,2%
Elegantný
10,4%
22,2%
Romantický
0,0%
5,6%
Pokojný
2,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
27,1%
33,3%
Dramatický
18,8%
16,7%
Romantický
18,8%
5,6%
Pokojná
16,7%
5,6%
Kontemplatívny
10,4%
11,1%
Melancholický
2,1%
22,2%
Výrazný
2,1%
5,6%
Utešujúci
2,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
84,0%
100,0%
Mäkký tieň
8,0%
0,0%
Mierny jas
8,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
68,0%
52,0%
Subtelné tóny farieb
26,0%
40,0%
Vyvážene jemná
6,0%
8,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
90,0%
100,0%
Neutrálne tóny
7,5%
0,0%
Monochromatické
2,5%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
92,0%
96,0%
Vyvážené
8,0%
4,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
34,0%
32,0%
Jemný
20,0%
32,0%
Vyvážený
16,0%
0,0%
Výrazný
18,0%
24,0%
Vyhlásenie
12,0%
12,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
12,0%
20,0%
Vyvážená harmónia
12,0%
12,0%
Silná farebná jednota
48,0%
52,0%
Jednotná paleta
26,0%
16,0%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Caspar Netscher v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Caspar Netscher pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
2 800
90,3%
telefóny
300
9,7%
Aké jazyky používa publikum umelca Caspar Netscher?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
50,0%
taliansky
100
50,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Caspar Netscher a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
200
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
0
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Caspar Netscher: krátke odpovede
Ktoré dielo od Caspar Netscher má najvyššiu sledovanosť?
A musical party: 400 návštev, čo predstavuje 16% celkového počtu zobrazení umelca Caspar Netscher. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Caspar Netscher?
3 100 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 2 000 na dielach).
Sledujú ľudia Caspar Netscher na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (90%) a telefóny (10%); pou počítače dominuje s podielom 90%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Caspar Netscher?
Áno, Melancholický (Emocionálny tón): 22% návštev z 2% katalógu.