Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carl Folke Sahlin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Carl Folke Sahlin: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Seminoles: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkových zobrazení umelca Carl Folke Sahlin. Potom Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico a Group of Horsemen in Regional Costume, Chile. Spolu 1 100 návštev: 400 na stránke umelca, 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Jeden vkus vyniká: Výrazný (Kontrast) získava 57% návštev pri zdanene malom zastúpení 24% katalógu.
Carl Folke Sahlin: 7 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 7 najčítanejších diel umelca Carl Folke Sahlin na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Seminoles, 1963
100 návštev · 14,3%
-
2
Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico
100 návštev · 14,3%
-
3
Group of Horsemen in Regional Costume, Chile
100 návštev · 14,3%
-
4
Caravan of Indians, Guatemala
100 návštev · 14,3%
-
5
Family Group in Typical Costume in Leaf Shelter, Indian
100 návštev · 14,3%
-
6
Men in Regional Costume, Sibundoyes, Pasto, Columbia
100 návštev · 14,3%
-
7
Women in Regional Costume, Brazil
100 návštev · 14,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Carl Folke Sahlin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Carl Folke Sahlin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Carl Folke Sahlin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 30,0% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 14,3% |
| Luminózny | 20,0% | 28,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 44,0% | 42,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 28,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 41,7% | 57,1% |
| Neutrálne tóny | 41,7% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 6,2% | 0,0% |
| Metalické tóny | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 38,0% | 57,1% |
| Sýte | 50,0% | 42,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 30,0% | 28,6% |
| Výrazný | 24,0% | 57,1% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 30,0% | 28,6% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 14,3% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Carl Folke Sahlin v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indians of San Blas, Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araucanians, Southern Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group in Regional Costume,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Otavalo Indians, Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seminoles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inca Musicians (Quecha) nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zuni Girls at the Shaleko D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Alcaldes of Pisac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campa Indians, Rio Pastaza,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in Typical Cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Carl Folke Sahlin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Carl Folke Sahlin a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Carl Folke Sahlin: krátke odpovede
Ktoré dielo od Carl Folke Sahlin má najvyššiu sledovanosť?
- Seminoles: 100 návštev, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení umelca Carl Folke Sahlin. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava Carl Folke Sahlin?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Carl Folke Sahlin?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 57% návštev z 24% katalógu.