Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jules-Georges Bondoux na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jules-Georges Bondoux: prehľad o návštevníkoch
Panorama des ruines de Suse (côté Nord) priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 60% všetkých zobrazení umelca Jules-Georges Bondoux na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Tagh è Bostan a Ruines de Suse. Bases des colonnes de l'Apadanà Jules-Georges Bondoux si vyhážadali 600 návštev: 100 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 67% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Aug 2026 s 300 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Svetlá rovnováha (Luminancia): 100% návštev pre 62% umeleckého katalógu umelca.
3 diel umelca Jules-Georges Bondoux, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 3 najčastejšie otváraných diel umelca Jules-Georges Bondoux, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Jules-Georges Bondoux každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Jules-Georges Bondoux?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Jules-Georges Bondoux?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 12,5% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 62,5% | 100,0% |
| Luminózny | 25,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 37,5% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 50,0% | 80,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pastelové tóny | 37,5% | 60,0% |
| Neutrálne tóny | 37,5% | 20,0% |
| Zemité tóny | 25,0% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 37,5% | 20,0% |
| Sýte | 62,5% | 80,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,5% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 60,0% |
| Vyvážený | 37,5% | 20,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 20,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 12,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 80,0% |
Ktoré diela umelca Jules-Georges Bondoux lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le rocher de Bisoutoun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tagh è Bostan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Les stèles de Xercès à Genj… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruines de Suse. Bases des c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Tell de Suse pendant les… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont sassanide de Dizfoul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama des ruines de Suse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Panorama des ruines de Suse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Jules-Georges Bondoux?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Jules-Georges Bondoux denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Jules-Georges Bondoux
Ktoré diela umelca Jules-Georges Bondoux priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Panorama des ruines de Suse (côté Nord), s 300 návštevami (60% všetkých zobrazení umelca Jules-Georges Bondoux). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 3 diel.
Koľko ľudí sleduje Jules-Georges Bondoux na OriginalUniqueArt.com?
- 600 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Jules-Georges Bondoux ľudia preferujú?
- Svetlá rovnováha (Luminancia): 100% návštev oproti 62% v katalógu.