Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Betsy Graves Reyneau na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Betsy Graves Reyneau: prehľad o návštevníkoch
George Washington Carver priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Betsy Graves Reyneau na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje George Washington Carver a Walter Francis White Betsy Graves Reyneau si vyhážadali 1 100 návštev: 200 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 600 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Svetlá rovnováha (Luminancia): 69% návštev pre 46% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Betsy Graves Reyneau, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Betsy Graves Reyneau, od prvého miesta.
-
1
George Washington Carver, 1942
200 návštev · 15,4%
-
2
George Washington Carver, 1942
100 návštev · 7,7%
-
3
Walter Francis White, 1945
100 návštev · 7,7%
-
4
Charles Richard Drew, 1953
100 návštev · 7,7%
-
5
Mary Mills, 1952
100 návštev · 7,7%
-
6
Lester B. Granger, 1951
100 návštev · 7,7%
-
7
Claude Barnett, 1953
100 návštev · 7,7%
-
8
Richmond Barthe, 1946
100 návštev · 7,7%
-
9
Dr. Ralph Johnson Bunche, 1948
100 návštev · 7,7%
-
10
William Ayers Campbell, 1944
100 návštev · 7,7%
Koľko ľudí sleduje Betsy Graves Reyneau každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Betsy Graves Reyneau?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Betsy Graves Reyneau?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 7,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 38,5% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 46,2% | 69,2% |
| Luminózny | 7,7% | 15,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 76,9% | 92,3% |
| Subtelné tóny farieb | 20,5% | 7,7% |
| Vyvážene jemná | 2,6% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 79,5% | 92,3% |
| Vyvážené | 20,5% | 7,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,1% | 7,7% |
| Výrazný | 15,4% | 38,5% |
| Vyhlásenie | 79,5% | 53,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 41,0% | 53,8% |
| jemne prepojená paleta | 20,5% | 23,1% |
| Vyvážená harmónia | 17,9% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 20,5% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Betsy Graves Reyneau lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hugh Mulzac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joe Louis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| William Ayers Campbell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Barthe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Church Terrell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Anna Arnold Hedgeman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Channing Heggie Tobias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Francis White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Douglas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theodore Kenneth Lawless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Betsy Graves Reyneau?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 200 | 66,7% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Koľko ľudí sleduje Betsy Graves Reyneau denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 200 |
Otázky o Betsy Graves Reyneau
Ktoré diela umelca Betsy Graves Reyneau priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- George Washington Carver, s 200 návštevami (15% všetkých zobrazení umelca Betsy Graves Reyneau). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Betsy Graves Reyneau na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Betsy Graves Reyneau ľudia preferujú?
- Svetlá rovnováha (Luminancia): 69% návštev oproti 46% v katalógu.