Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benjamin Barker Ii na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benjamin Barker Ii: čo ukazuje rok návštev
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape je najsledovanejším dielom: 400 návštev za rok, čo predstavuje 14% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Benjamin Barker Ii. Nasleduje ich The Eagle Tower, Carnarvon Castle a View of Weston Church and Lansdown. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 2 800: celkom 3 200. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 3 000 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (100%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 48% návštev oproti 26% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Benjamin Barker Ii
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Benjamin Barker Ii.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 návštev · 13,8%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 návštev · 6,9%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 návštev · 6,9%
-
4
Landscape, 1830
200 návštev · 6,9%
-
5
Landscape in North Wales
200 návštev · 6,9%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 návštev · 6,9%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 návštev · 3,4%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 návštev · 3,4%
-
9
Mountain Landscape with View of Snowdon, 1815
100 návštev · 3,4%
-
10
Landscape with a Waterfall
100 návštev · 3,4%
Kedy ľudia navštevujú stránku Benjamin Barker Ii?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Benjamin Barker Ii?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Benjamin Barker Ii?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 17,2% |
| Mäkký tieň | 38,0% | 48,3% |
| Mierny jas | 38,0% | 31,0% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 3,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 31,0% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 20,7% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 48,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 76,2% |
| Neutrálne tóny | 17,5% | 23,8% |
| Tmavé tóny | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 44,8% |
| Vyvážené | 36,0% | 48,3% |
| Sýte | 8,0% | 6,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 3,5% |
| Jemný | 10,0% | 10,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 6,9% |
| Výrazný | 12,0% | 6,9% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 72,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 20,7% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 13,8% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 6,9% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 37,9% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 20,7% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Benjamin Barker Ii podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Howell Gwynne and Mr Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsman and Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker (1782–1809) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Landscape with a Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pevensey Bay and Battle Abb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Benjamin Barker Ii?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 200 | 100,0% |
V akých jazykoch je Benjamin Barker Ii sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Benjamin Barker Ii a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Benjamin Barker Ii
Ktoré dielo umelca Benjamin Barker Ii má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape s 400 návštevami, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Benjamin Barker Ii na OriginalUniqueArt.com?
- 3 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 2 800 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Benjamin Barker Ii?
- Publikum pochádza z pou počítače (100%); pou počítače predstavuje 100% návštev.
Aké diela Benjamin Barker Ii zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 48% návštev pri 26% katalógu.