Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benedetto Luti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Benedetto Luti: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Apollo and Daphne: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 53% celkových zobrazení umelca Benedetto Luti. Potom Boy with a Flute a Head of a Young Boy. Spolu 2 500 návštev: 800 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Publikum rastie: o 400% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 900 návštevami. Jeden vkus vyniká: Romantický (Atmosféra) získava 83% návštev pri zdanene malom zastúpení 25% katalógu.
Benedetto Luti: 9 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 9 najčítanejších diel umelca Benedetto Luti na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Benedetto Luti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
1 300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
200
300
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Benedetto Luti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Benedetto Luti?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Romantický
25,0%
83,3%
Elegantný
50,0%
16,7%
Klasika
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
25,0%
83,3%
Pokojná
25,0%
16,7%
Romantický
25,0%
0,0%
Duchovná
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
25,0%
5,3%
Mäkký tieň
25,0%
68,4%
Mierny jas
31,2%
21,1%
Svetlá rovnováha
12,5%
0,0%
Luminózny
6,2%
5,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,8%
10,5%
Subtelné tóny farieb
50,0%
21,1%
Vyvážene jemná
25,0%
57,9%
Výrazná prítomnosť farieb
6,2%
10,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
69,2%
82,3%
Neutrálne tóny
23,1%
5,9%
Tmavé tóny
7,7%
11,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
25,0%
10,5%
Vyvážené
68,8%
79,0%
Sýte
6,2%
10,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,8%
0,0%
Jemný
43,8%
73,7%
Vyvážený
18,8%
15,8%
Výrazný
12,5%
5,3%
Vyhlásenie
6,2%
5,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,8%
63,2%
jemne prepojená paleta
12,5%
5,3%
Vyvážená harmónia
6,2%
5,3%
Silná farebná jednota
37,5%
10,5%
Jednotná paleta
25,0%
15,8%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Benedetto Luti v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Posolstvo domu Simona Farne…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ and the Woman of Sam…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
200
Boy with a Flute
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Cupid and Psyche
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sainte Catherine Thomas sav…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Apollo and Daphne.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Wisdom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Rebecca at the well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Head of an Apostle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Benedetto Luti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
200
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Benedetto Luti a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
100
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
200
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
200
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
Benedetto Luti: krátke odpovede
Ktoré dielo od Benedetto Luti má najvyššiu sledovanosť?
Apollo and Daphne: 1 000 návštev, čo predstavuje 53% celkového počtu zobrazení umelca Benedetto Luti. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Koľko návštev získava Benedetto Luti?
2 500 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Benedetto Luti?
Áno, Romantický (Atmosféra): 83% návštev z 25% katalógu.