Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Aurél Bernáth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Aurél Bernáth: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Road At The Lakeside: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkových zobrazení umelca Aurél Bernáth. Potom Riviera a The Charles Bridge In Prague. Spolu 1 100 návštev: 600 na stránke umelca, 500 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 500 návštevami. Jeden vkus vyniká: Vyvážený (Kontrast) získava 40% návštev pri zdanene malom zastúpení 14% katalógu.
Aurél Bernáth: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Aurél Bernáth na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Road At The Lakeside
300 návštev · 30,0%
-
2
Riviera
100 návštev · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 návštev · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 návštev · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 návštev · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 návštev · 10,0%
-
7
Morning
100 návštev · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 návštev · 10,0%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Aurél Bernáth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Aurél Bernáth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Aurél Bernáth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,6% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 36,4% | 50,0% |
| Mierny jas | 27,3% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 13,6% | 10,0% |
| Luminózny | 9,1% | 10,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,8% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 31,8% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 22,7% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 13,6% | 30,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 36,4% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 45,5% | 33,3% |
| Zemité tóny | 18,2% | 16,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,9% | 10,0% |
| Vyvážené | 36,4% | 50,0% |
| Sýte | 22,7% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,5% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 20,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 40,0% |
| Výrazný | 13,6% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 31,8% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,1% | 30,0% |
| Silná farebná jednota | 22,7% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 13,6% | 10,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Aurél Bernáth v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike On A Tray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Aurél Bernáth?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| holandsky | 400 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Aurél Bernáth a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 200 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Aurél Bernáth: krátke odpovede
Ktoré dielo od Aurél Bernáth má najvyššiu sledovanosť?
- Road At The Lakeside: 300 návštev, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení umelca Aurél Bernáth. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Aurél Bernáth?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 500 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Aurél Bernáth?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 40% návštev z 14% katalógu.