Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Ateliér Petra Pavla Rubensa: čo ukazuje rok návštev
Landscape by Moonlight je najsledovanejším dielom: 400 návštev za rok, čo predstavuje 10% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Ateliér Petra Pavla Rubensa. Nasleduje ich The Judgement of Paris a Venus and Adonis. Stránka umelca mala 2 900 návštev a jeho diela 2 500: celkom 5 400. Pozornosť vzrástla o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 3 800 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (87%), telefóny (9%) a tablety (4%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 48% návštev oproti 24% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Ateliér Petra Pavla Rubensa.
Kedy ľudia navštevujú stránku Ateliér Petra Pavla Rubensa?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
100
Júl 2026
1 500
2 300
Aug 2026
400
0
Sep 2026
700
100
Kedy sú vystavené diela umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
51,5%
71,9%
Klasika
27,3%
21,9%
Elegantný
6,1%
3,1%
Éterický
3,0%
3,1%
Zázračný luxus
6,1%
0,0%
Inšpiratívny
3,0%
0,0%
Romantický
3,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
21,2%
43,8%
Dramatický
24,2%
18,8%
Kontemplatívny
12,1%
9,4%
Vášnivý
3,0%
12,5%
Zúfalý a vážny
12,1%
3,1%
Energický
6,1%
6,2%
Radostný
6,1%
3,1%
Výrazný
6,1%
3,1%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
60,0%
67,5%
Mäkký tieň
18,0%
17,5%
Mierny jas
8,0%
5,0%
Svetlá rovnováha
8,0%
5,0%
Luminózny
6,0%
5,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
32,0%
22,5%
Subtelné tóny farieb
38,0%
25,0%
Vyvážene jemná
24,0%
47,5%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
5,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
78,3%
89,2%
Neutrálne tóny
8,7%
2,7%
Pastelové tóny
4,3%
5,4%
Monochromatické
4,3%
2,7%
Tmavé tóny
4,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
46,0%
37,5%
Vyvážené
46,0%
55,0%
Sýte
8,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
15,0%
Jemný
26,0%
35,0%
Vyvážený
16,0%
25,0%
Výrazný
16,0%
20,0%
Vyhlásenie
12,0%
5,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
10,0%
Vyvážená harmónia
12,0%
7,5%
Silná farebná jednota
52,0%
55,0%
Jednotná paleta
32,0%
27,5%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Judgement of Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Triptych of St. Ildefon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helena Fourment in a Fur Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The miracles of St. Francis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aurora abducting Cephalus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Feast of Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triumphal entry of Henri IV…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Čudesá svätého Františka Xa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Tribute Money
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Baldassare Cast…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Ateliér Petra Pavla Rubensa?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 700
87,0%
telefóny
500
9,3%
tablety
200
3,7%
V akých jazykoch je Ateliér Petra Pavla Rubensa sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
200
15,4%
japonsky
200
15,4%
portugalsky
200
15,4%
švédsky
200
15,4%
anglicky
100
7,7%
estónsky
100
7,7%
maďarsky
100
7,7%
gruzínsky
100
7,7%
kórejsky
100
7,7%
Koľko návštev za deň má Ateliér Petra Pavla Rubensa a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
200
st 23 Sep
100
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
300
ut 29 Sep
700
st 30 Sep
100
št 1 Okt
200
pi 2 Okt
500
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Ateliér Petra Pavla Rubensa
Ktoré dielo umelca Ateliér Petra Pavla Rubensa má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Landscape by Moonlight s 400 návštevami, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Ateliér Petra Pavla Rubensa na OriginalUniqueArt.com?
5 400 návštev za dvanásť mesiacov: 2 900 na stránke umelca, 2 500 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Ateliér Petra Pavla Rubensa?
Publikum pochádza z pou počítače (87%), telefóny (9%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 87% návštev.
Aké diela Ateliér Petra Pavla Rubensa zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 48% návštev pri 24% katalógu.