Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Artur Garfield Dove na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Artur Garfield Dove: čo ukazuje rok návštev
Grandmother je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 9% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Artur Garfield Dove. Nasleduje ich Rectangles a Shore Road. Stránka umelca mala 900 návštev a jeho diela 3 100: celkom 4 000. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 3 300 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (92%) a telefóny (8%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 52% návštev oproti 32% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Artur Garfield Dove
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Artur Garfield Dove.
-
1
Grandmother, 1925
300 návštev · 9,1%
-
2
Rectangles, 1943
200 návštev · 6,1%
-
3
Shore Road, 1942
200 návštev · 6,1%
-
4
Untitled (682)
200 návštev · 6,1%
-
5
Untitled (Landscape), 1938
100 návštev · 3,0%
-
6
Lake Afternoon, 1935
100 návštev · 3,0%
-
7
Goat, 1935
100 návštev · 3,0%
-
8
Me and the Moon, 1937
100 návštev · 3,0%
-
9
Untitled (440)
100 návštev · 3,0%
-
10
Untitled (947)
100 návštev · 3,0%
Kedy ľudia navštevujú stránku Artur Garfield Dove?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 600 | 2 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Artur Garfield Dove?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Artur Garfield Dove?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 15,2% |
| Mäkký tieň | 48,0% | 57,6% |
| Mierny jas | 26,0% | 21,2% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 6,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 18,2% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 15,2% |
| Vyvážene jemná | 32,0% | 51,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 15,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,9% | 47,6% |
| Tmavé tóny | 24,1% | 42,9% |
| Neutrálne tóny | 34,5% | 9,5% |
| Prírodné témy | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 21,2% |
| Vyvážené | 46,0% | 36,4% |
| Sýte | 28,0% | 42,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 3,0% |
| Jemný | 10,0% | 15,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 15,2% |
| Výrazný | 16,0% | 6,1% |
| Vyhlásenie | 64,0% | 60,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 12,1% |
| jemne prepojená paleta | 24,0% | 15,2% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 9,1% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Artur Garfield Dove podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lake Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Me and the Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Critic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| City Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (574) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (855) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (Centerport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rectangles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (814) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunrise IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Artur Garfield Dove?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 92,5% |
| telefóny | 300 | 7,5% |
V akých jazykoch je Artur Garfield Dove sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| španielsky | 100 | 20,0% |
Koľko návštev za deň má Artur Garfield Dove a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 300 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Artur Garfield Dove
Ktoré dielo umelca Artur Garfield Dove má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Grandmother s 300 návštevami, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Artur Garfield Dove na OriginalUniqueArt.com?
- 4 000 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 3 100 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Artur Garfield Dove?
- Publikum pochádza z pou počítače (92%) a telefóny (8%); pou počítače predstavuje 92% návštev.
Aké diela Artur Garfield Dove zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 52% návštev pri 32% katalógu.