Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Aristarkh Vasilevich Lentulov: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Portrait of Artist's Wife and Daughter: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkových zobrazení umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov. Potom Landscape with a red house a Tverskoi boulevard. Spolu 1 000 návštev: 0 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Jeden vkus vyniká: Jemný (Kontrast) získava 27% návštev pri zdanene malom zastúpení 6% katalógu.
Aristarkh Vasilevich Lentulov: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Portrait of Artist's Wife and Daughter, 1915
300 návštev · 27,3%
-
2
Landscape with a red house, 1917
200 návštev · 18,2%
-
3
Tverskoi boulevard, 1917
100 návštev · 9,1%
-
4
Bathers on the Sura, 1909
100 návštev · 9,1%
-
5
Novodevichy Monastery
100 návštev · 9,1%
-
6
Landscape with white house and the yellow gate, 1922
100 návštev · 9,1%
-
7
Woman with Guitar, 1913
100 návštev · 9,1%
-
8
Portrait of M.P. Lentulova
100 návštev · 9,1%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,9% | 18,2% |
| Mäkký tieň | 29,4% | 45,5% |
| Mierny jas | 47,1% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 20,6% | 18,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 2,9% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 26,5% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 55,9% | 54,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,7% | 18,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,4% | 54,5% |
| Neutrálne tóny | 40,7% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 18,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážené | 76,5% | 81,8% |
| Sýte | 20,6% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,9% | 27,3% |
| Vyvážený | 5,9% | 9,1% |
| Výrazný | 41,2% | 54,5% |
| Vyhlásenie | 47,1% | 9,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 52,9% | 54,5% |
| jemne prepojená paleta | 23,5% | 27,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,6% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 2,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kremlin. Urban landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Churches, New Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The gate with a tower. New… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Basil's Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a red house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Churches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of N. Svendonskaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Regisseur A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Aristarkh Vasilevich Lentulov a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
Aristarkh Vasilevich Lentulov: krátke odpovede
Ktoré dielo od Aristarkh Vasilevich Lentulov má najvyššiu sledovanosť?
- Portrait of Artist's Wife and Daughter: 300 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Aristarkh Vasilevich Lentulov. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Aristarkh Vasilevich Lentulov?
- 1 000 za posledných dvanástich mesiacov (0 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Aristarkh Vasilevich Lentulov?
- Áno, Jemný (Kontrast): 27% návštev z 6% katalógu.