Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anton Raphael Mengs na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Anton Raphael Mengs: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Škola Athén: 4 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 32% celkových zobrazení umelca Anton Raphael Mengs. Potom Parnassus (study) a The Penitent Magdalene. Spolu 10 200 návštev: 1 500 na stránke umelca, 8 700 na dielach. Publikum rastie: o 30% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 6 900 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (86%), telefóny (12%) a tablety (2%). Jeden vkus vyniká: Kontemplatívny (Emocionálny tón) získava 62% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Anton Raphael Mengs: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Anton Raphael Mengs na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Anton Raphael Mengs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
6 000
Aug 2026
100
700
Sep 2026
0
1 000
Okt 2026
400
900
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Anton Raphael Mengs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Anton Raphael Mengs?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Inšpiratívny
2,4%
41,6%
Elegantný
14,6%
27,2%
Klasika
41,5%
3,2%
Pokojná atmosféra
4,9%
12,8%
Dramatické
19,5%
8,0%
Pokojný
2,4%
5,6%
Zázračný luxus
12,2%
0,0%
Éterický
2,4%
1,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
19,5%
62,4%
Melancholický
4,9%
11,2%
Pokojná
21,9%
4,8%
Pokojný
2,4%
10,4%
Výrazný
24,4%
0,0%
Duchovná
14,6%
3,2%
Dramatický
4,9%
4,0%
Zúfalý a vážny
7,3%
3,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
58,0%
40,9%
Mäkký tieň
22,0%
23,4%
Mierny jas
14,0%
35,8%
Svetlá rovnováha
4,0%
0,0%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,0%
42,3%
Subtelné tóny farieb
40,0%
34,3%
Vyvážene jemná
22,0%
22,6%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
0,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
82,9%
98,5%
Tmavé tóny
7,3%
1,5%
Neutrálne tóny
9,8%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
67,9%
Vyvážené
40,0%
31,4%
Sýte
2,0%
0,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
6,6%
Jemný
30,0%
19,7%
Vyvážený
18,0%
11,7%
Výrazný
18,0%
40,2%
Vyhlásenie
22,0%
21,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
4,4%
jemne prepojená paleta
6,0%
2,2%
Vyvážená harmónia
16,0%
49,6%
Silná farebná jednota
38,0%
37,2%
Jednotná paleta
28,0%
6,6%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Anton Raphael Mengs v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Johann Joachim Winckelmann…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Parnassus (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Archduke Ferdinand and Arch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Infante Francisco Javier of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles IV as Prince
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Anton Raphael Mengs pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
8 800
86,3%
telefóny
1 200
11,8%
tablety
200
2,0%
Aké jazyky používa publikum umelca Anton Raphael Mengs?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
25,0%
litovsky
100
25,0%
poľsky
100
25,0%
turecky
100
25,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Anton Raphael Mengs a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
200
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
300
po 19 Okt
200
ut 20 Okt
300
st 21 Okt
200
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
300
po 26 Okt
200
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
200
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
600
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
300
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
300
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
300
po 9 Nov (predpoveď)
200
ut 10 Nov (predpoveď)
200
st 11 Nov (predpoveď)
300
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
400
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
300
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
200
st 18 Nov (predpoveď)
400
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
400
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
400
Anton Raphael Mengs: krátke odpovede
Ktoré dielo od Anton Raphael Mengs má najvyššiu sledovanosť?
Škola Athén: 4 400 návštev, čo predstavuje 32% celkového počtu zobrazení umelca Anton Raphael Mengs. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Anton Raphael Mengs?
10 200 za posledných dvanástich mesiacov (1 500 na stránke umelca, 8 700 na dielach).
Sledujú ľudia Anton Raphael Mengs na telefóne alebo na počítači?
Na oboch: pou počítače (86%), telefóny (12%) a tablety (2%); pou počítače dominuje s podielom 86%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Anton Raphael Mengs?
Áno, Kontemplatívny (Emocionálny tón): 62% návštev z 20% katalógu.