Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andrew Geddes na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Andrew Geddes: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Summer: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkových zobrazení umelca Andrew Geddes. Potom Portrait Of A Gentleman, Seated Full-length, Before A Fireplace, Reading A Newspaper a Sir David Wilkie. Spolu 2 800 návštev: 1 100 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Publikum rastie: o 300% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Jeden vkus vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 47% návštev pri zdanene malom zastúpení 18% katalógu.
Andrew Geddes: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Andrew Geddes na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Summer
200 návštev · 10,5%
-
2
Portrait Of A Gentleman, Seated Full-length, Before A Fireplace, Reading A Newspaper
200 návštev · 10,5%
-
3
Sir David Wilkie
200 návštev · 10,5%
-
4
James Wardrop
200 návštev · 10,5%
-
5
Jeremiah Greatorex
100 návštev · 5,3%
-
6
George Chalmers, Author Of Caledonia
100 návštev · 5,3%
-
7
Anthony Stewart, Miniature Painter
100 návštev · 5,3%
-
8
Charles Lenox Cumming-bruce In Turkish Dress
100 návštev · 5,3%
-
9
Portrait Of Flora Bellasis, Three-quarter-length, In Indian Parsi Dress
100 návštev · 5,3%
-
10
Alexina Nesbit Sandford
100 návštev · 5,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Andrew Geddes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Andrew Geddes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Andrew Geddes?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 76,0% | 73,7% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 10,5% |
| Mierny jas | 6,0% | 15,8% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 56,0% | 36,8% |
| Subtelné tóny farieb | 14,0% | 21,1% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 42,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 90,5% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 4,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,0% | 42,1% |
| Vyvážené | 34,0% | 47,4% |
| Sýte | 4,0% | 10,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 34,0% | 21,1% |
| Jemný | 30,0% | 31,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 15,8% |
| Výrazný | 16,0% | 15,8% |
| Vyhlásenie | 12,0% | 15,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 5,3% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 10,5% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 36,8% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 47,4% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Andrew Geddes v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francis Jeffrey, Lord Jeffr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andrew Geddes, 1783 - 1844.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeremiah Greatorex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Triple Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Chalmers, Author Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| James Wardrop Senior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artist, Self Portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Sanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Maclagan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Andrew Geddes?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Andrew Geddes a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Andrew Geddes: krátke odpovede
Ktoré dielo od Andrew Geddes má najvyššiu sledovanosť?
- Summer: 200 návštev, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení umelca Andrew Geddes. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Andrew Geddes?
- 2 800 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Andrew Geddes?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 47% návštev z 18% katalógu.