Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca André Dunoyer De Segonzac na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
André Dunoyer De Segonzac: čo ukazuje rok návštev
La Bouteille de vin je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 25% celkovej pozornosti venovanej umelcovi André Dunoyer De Segonzac. Nasleduje ich The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre) a Panier et ombrelle en Provence. Stránka umelca mala 100 návštev a jeho diela 700: celkom 800. Pozornosť klesla o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 700 návštevami. Uprednostňujú Mierny jas (Luminancia): 100% návštev oproti 69% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca André Dunoyer De Segonzac
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od André Dunoyer De Segonzac.
-
1
La Bouteille de vin, 1955
200 návštev · 25,0%
-
2
The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre), 1923
100 návštev · 12,5%
-
3
Panier et ombrelle en Provence
100 návštev · 12,5%
-
4
Still Life with Two Glasses of Wine, 1959
100 návštev · 12,5%
-
5
Nude with a Newspaper (Nu au journal), 1921
100 návštev · 12,5%
-
6
Nature morte aux fleurs et citrons
100 návštev · 12,5%
-
7
Model Dressing, 1912
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku André Dunoyer De Segonzac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca André Dunoyer De Segonzac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca André Dunoyer De Segonzac?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 25,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 68,8% | 100,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 43,8% | 37,5% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 37,5% |
| Vyvážene jemná | 18,8% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,5% | 40,0% |
| Neutrálne tóny | 18,2% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 20,0% |
| Monochromatické | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,2% | 25,0% |
| Vyvážené | 56,2% | 62,5% |
| Sýte | 12,5% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,5% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 12,5% |
| Výrazný | 18,8% | 37,5% |
| Vyhlásenie | 31,2% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 37,5% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 31,2% | 37,5% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca André Dunoyer De Segonzac podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Bouteille de vin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Model Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Piece of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasturage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude with a Newspaper (Nu a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Cabbage (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm on the Estate (La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Eggs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je André Dunoyer De Segonzac sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má André Dunoyer De Segonzac a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o André Dunoyer De Segonzac
Ktoré dielo umelca André Dunoyer De Segonzac má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je La Bouteille de vin s 200 návštevami, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum André Dunoyer De Segonzac na OriginalUniqueArt.com?
- 800 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca, 700 na dielach.
Aké diela André Dunoyer De Segonzac zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 100% návštev pri 69% katalógu.